Pogledaj jedan post
Old 06.03.2015., 10:13   #6
Quote:
Alčak kaže: Pogledaj post
Zasto vi s nekim ne ulazite u vezu, bilo kakvu?
Pretjerana konzumacija alkohola, droga, duhan, nezdrav odnos prema tijelu općenito (ne mora nužno vježbati), divljakuša u smislu izlazaka i neodgovornosti općenito, nije dovoljno liberalna, zatucana , neobrazovana (bar neka solidna srednja), nema ambicija i želju za učenjem i napredovanjem, izrazita feminiskinja, depresivna sa crnim pogledom na sebe i svijet oko sebe, zatvorena, namrgođena, dosadna, neuredna, nema mota u izboru odjeće, nezaposlena godinama, ne zna što hoće u životu općenito, sramežljiva u sexu naročito, razmišlja pičkom, agresivna, svadljiva, povodljiva, bezobrazna, umišljena, neodgovorna prema novcu, ne zna ništa skuhati, nije se u životu makla iz svog sela i svojih običaja, pretjerano religiozna (ateist sam), izrazito praznovjerna, razočarana u ljubav, rastavljena sa djetetom..totalno različit pogled na život i svijet općenito, potpuno različiti hobiji i interesi.. ima toga još...

Ne smeta mi..
Ako je malo bucmastija a to kompenzira zadovoljstvom sobom i osmjehom..
Ako je iz siromašne familije, nema novaca, stan i slično, ima problema sa roditeljima itd
Ako žena pristojno izgleda (sexualno mi je bitno) i općenito na zdravim nogama i pozitivno orjentirana prema sebi i životu, otvorena, vesela to me pobere na prvu...
__________________
Daj Mare pizde....
radical change is offline  
Odgovori s citatom