Pogledaj jedan post
Old 04.02.2011., 17:32   #21
Quote:
Adler109 kaže: Pogledaj post
Meni je sasvim dovoljno kad vidim kako rezoniraju pobornici hrasta o neistomisljenicima dakle 96% stanovnistva da zakljucim kako i u ovom pojavnom obliku ekipa nije promjenila retoriku i zapela je mentalno i politicki u pocetku ili sredini 90 tih. Zbog toga i svaki put sve gori izborni rezultat
Ja se nekad stvarno pitam, koji si ti razred osnovne škole, kako si ti to rezonirao da su neistomišljenici njih 96%, ne znam kako si ti matematiku prolazio u školi, sad nam očituj strukturu tih uvjetno rečeno točnije 95,91% neistomišljenika, je su li to svi glasaći SDP ili možda HNS-a, da li su svi registrirani glasaći izašli na izbore, da li su neki dvojili između dvije opcije između M.T. i nekog drugog, da li su svi znali za program M.T.pod medijskom blokadom i favoziriranjem.
I na kraju kakve veze izborni rezultati M.T. sa jednom vrstom izbora sa političkom platformom HRAST-a učešćem M.T. za drugu vrstu izbora i još si zaboravio spomenuti postotak prof. Josipa Jurčevića sa 2 i nešto posto ukupno ako se ne varam su imali skoro 7% pa ti i u tom slučaju pada iluzija o 96% neistomišljenika.
I ostavi se 90-tih kad si bio balavac kojemu je sperma udarala u glavu a politici i zbivanju oko sebe si znao koliko o postojanju snijega na mjesecu.
__________________
Teatar apsurda se nastavlja !
Ignore list; 1.card
DEFENSE is offline  
Odgovori s citatom