Pogledaj jedan post
Old 07.12.2017., 01:01   #398
Quote:
Michael Collins kaže: Pogledaj post
E Ozy, ova ti je dobra.

Dakle Aco nas je spasio od toga da nam uzme prostor do Virovitice i Karlobaga tako što je svojoj despotovini pripojio i Zagreb i Varaždin.

A osnova za Banovinu je bila njegov odlazak s vlasti, glavna i jedina. Jedan zločinac manje.

A bez uvrede, ovo s Ugrima ti je nepoznavanje povijesti.
Mi smo njima nezakonito i bez potpore Srbije vojno ukrali Međimurje te 1918. a ne da bi oni išta uzimali.
Osim toga, već sam rekao, oni za 1000 godina nisu napravili štetu kao Aco u 11 godina.

Što se tiče Tita, ne ulazim. Ali komunisti jesu imali dobru ideju u to doba - raspad Jugoslavije. Šteta što se kasnije od toga odustalo.
Ne bih imao ništa da smo 45 godina imali neovisnu komunističku Hrvatsku, samo da nema nekog "povezivanja sa susjedima" ili nekih panslavenskih fantazija.
:klap: Jes vala, skidan ti kapu , nema ti ravnog u mrznji Srba i Jugoslavena!!
Triba te krunisat u Hrvatskog kralja, zasluzija si svojim lluzionistickim hvalospjevima u korist Hrvata a na stetu Srba, komunista i Jugoslovena koje toliko iz dna duse mrzis!!
Kralj si foruma u pljuvanju na svetu Jugoslaviju koju toliko volim da je nikad ne bi menjal za nista na svetu a bratstvo i jedintvo je ceznja za koju molim da se vrati sto pre kao i nova Juga koja se nezaustavljivo stvara i to ne nasom Jugonostalgicarskom krivicom , vec prirodnim sljedom dogadjaja na tlu Evrope!!! Pa eto, kolko god da ti je mrsko, bit ce mi drago da ce ti deca ili unuci opet bit u istoj drzavi sa Srbima i ucit cirilicu koju sam i ja ucio usred Zagreba grada tamo dalek 75-te!!:klap: A ako nemas, nit ces devce da imas, vala ce mi bit milo, da ces ipak dozivit socijalizam i SFRJ jer to je sve tu negde, plus minus 20 godina!!:klap:
BONBONCIC is offline