Pogledaj jedan post
Old 15.02.2013., 10:13   #2390
Quote:
M@3X kaže: Pogledaj post
Ma i meni ona djeluje zblanuto.
Podrhtava joj glas, prstima se igra s usnom, mazi svoju bradu rukom, mlati nogicom, trepce kao mahnita samo sto propuh ne izazove, pogledava u pod, pa u njega, pa u pod, pa u njega (brzo gore, dole - kao da govori sebi saberi se i pogledaj ga smireno, pa ga skicne, pa vidi da ne ide, pa opet u pod )...
Cak mi se ucinilo da je on uzvratnim pitanjima pokusava opustiti, nasaliti se s njom.

Ja mislim da ona jeste citala o njemu, mozda cak i za leksikon zna, jer kad on spomene MMA, njen ton skoci dok ponavlja - A MMA!
Ali mislim da ju je njegov sarm zatekao.

On mi djeluje djecacki razdragano, sretno, kao da mu je drago zbog interesa (u Hrvatskoj) za njega...
Djeluje tako zato što je bila svjesna onoga što je pitala tek kada je pitala. Odmah na početku mu je rekla nešto u stilu da bi ga sada da dođe u Hrvatsku salijetali i žene i muškarci. Nisam ovo razumjela drugačije osim da bi od muških dobio batine jer im je zaveo žene, majke, cure, sestre. Sama tvrdnja ne odgovara istini. Evo, bila sam u ljeto 2011. na Brijunima kada ih je posjetio i Bon Jovi. Nitko ga nije salijetao. Dakle, gospodine Mehmete slobodno dođite u Hrvatsku: hrana je i kod nas izvrsna, a ljudi srdačni i pristojni.

Nekada novinar nije mogao biti svatko, u poslu su mogli opstati samo profesionalci koji su poznavali, ne samo osnove profesije već su o istoj sve znali. U drugom dijelu nas je Hrvatice novinarka etiketirala kao zatucane babe koje nemaju svoj život pa žive život svojih tv junaka do te mjere da se u svojim crkvama mole Bogu za svoje izmišljene junake do slijedeće epizode. Ja sam prošle godine u svijet sapunica "pobjegla" jer sam shvatila da gledajući sapunice gubim samo vrijeme, gledajući ostalo i vrijeme i živce. Dakle, gospodine Mehmete, slijedeći put kada odem u crkvu molit ću se Bogu za Vaš uspjeh u novom projektu i blagoslov u Vašem osobnom životu. Vi ste to zaslužili pametnim i pristojnim odgovorima na glupa pitanja. Treći dio hvala, neću gledati.
__________________
Pasion - milijuni ljudi procjenjuju koliko smo napredovali kao društvo u posljednjih nekoliko stoljeća, unatoč tome, još uvijek smo isti muškarci i žene u potrazi za ljubavi.
Amentu is offline  
Odgovori s citatom