Tema: HPV
Pogledaj jedan post
Old 14.04.2003., 21:22   #1
imam problem... i nikako smisliti nista pametno...

Danas sam dobila nalaze koji pokazuju da imam HPV visokog rizika. Odmah sam se narucila kod doktorice za sutra pa cu vidjeti sto ce mi ona reci (jos nije vidjela nalaze).

Sada imam hrpu pitanja, a ne znam od kuda bi pocela...

Inace nisam promiskuitetna, ali eto... u zadnjih par tjedana mi se stvarno sve lijepo poklopilo. Prije 2 tjedna sam bila sa jednim deckom kojeg sam pogledavala dugo, dugo, a u srijedu imam jedan jako vazan dejt (sa nekim drugim).

I sto sada?

Kao prvo, trebam li reci ovome prvome s kojim sam bila (nazalost, bez zastite) reci da sam ga vjerojatno zarazila (sto je vrlo, vrlo neugodno, vjerujte mi)? On mi nije decko, prvi put smo zabrijali prije 7-8 mjeseci, a prije 2 tjedna smo spavali (u medjuvremenu nismo imali nikakvog posebnog kontakta). Ne planiram s njim ici u vezu, nego onako, povremeno... sa nesto vecim ili manjim razmacima. Naravno, o njegovom seksualnom zivotu ne znam nista, kao ni on o mom.

Sutra idem kod doktorice (valjda) na to nekakvo premazivanje (nesto u tom stilu mi je sestra spominjala, a i procitala sam cijeli topic o hpv-u pa pretpostavljam da je to to).

I pitanje je sada... sto cu preksutra? Dejt mi je zbilja vazan, ali mi je vazno i moje zdravlje. Naravno, planiram s njim koristiti kondom, za njega znam da ima burnu proslost, a i ja nisam zdrava (necu mu to spominjati). Da li uopce smijem imati spolne odnose kada krenem s tim premazivanjem?

Osjecam se tako

Recite mi nesto dobro... zaista zelim cuti bar nesto dobro...

Cijeli dan razmisljam samo o tom glupom HPV-u, prvom decku i drugom decku... i nisam uopce smislila nista pametno. A bas sam se veselila tom preksutrasnjem dejtu, zaista mi je vazan.
Lodana is offline  
Odgovori s citatom