Pogledaj jedan post
Old 21.09.2007., 10:15   #17
Quote:
arhea kaže: Pogledaj post
Gle, ovako jedan savjet iz prve ruke... čim sam vidjela tvoj post vidim da nemas pojma (bez uvrede) o arhitekturi i projektiranju jer bi inace znao barem 2 osnovna svjetska programa u kojima se radi...
drugo... ostavi se toga posla osim ako nije za tvoje osobne potrebe... jer kao sto je netko spomenuo u postovima, po oglasniku je hrpa nestručnih i bezveznih tlocrta i stanova za prodaju koji su upravo djelo nestručnih ljudi...

I nemoj ovo shvatiti kao neki napad, vec kao dobronamjerni savjet. rade upisi neki tečaj projektiranja ili bilo sta, jer mi svi nismo išli u školu ili faks da bi nestručni ljudi sramotili nasu struku nestručnim crtežima. pozz
nisi ni ti u pravu da možeš takvo što reći. Istina postoje arhitekti koji znaju svoj posao ali takvi su preskupi i teško je do njih doći. Osobno sam to prošao i siguran sam da sam bolji arhitekt od 90% njih. Postoje ljudi koji znaju što hoče i jedino to sami mogu napraviti kako treba i zato potpuno podržavam inicijativu "daj mi Archicad da si nacrtam ono što hoču!"
Ovi što "projektiraju" ove katastrofe od stanova su ipak išli na fakultet pa zašto njima ne kažeš da ne stramote struku?
__________________
Nedozvoljena prikrivena reklama - obrisano!
Codegun is offline  
Odgovori s citatom