Pogledaj jedan post
Old 19.07.2008., 18:08   #13
Quote:
m_m kaže: Pogledaj post
Otkud ti to? Da bar ne, dajem ruku u vatru da ne bi bila dobra gledanost.
Zasto mislis da bi bila losa gledanost? Na osnovu cega?

Koliko znam, "Jelena" je imala izuzetno dobar rejting na Novoj TV.

A s obzirom na to, da narod uvek voli da zna sta se zbiva "s one strane Save"... uveren sam da bi "Zaustavi vreme" bila itekako gledana u Hrvatskoj. Pogotovo na Novoj TV, jer je taj kanal poznat po tom zanru.

Ja naravno neznam kakva je "Zaustavi vreme", cak ni promo fotke nisam video. Po imenima glumaca se moze zakljuciti, da je dobar miks... ima mladjih, ali i starijih. Znajuci da je Majetic uvek producirao dobre telenovele, uopste ne sumnjam da ce i ova srpska telenovela biti dobra. Ne bi se on upustao u "eksperimente" i otvarao ispostavu u Beogradu da nije bio 100% siguran da je to dobitna kombinacija.

Majetic ce sigurno, kao i kod svake prethodne telenovele pokusati da je plasira u celoj bivsoj nam drzavi.

Quote:
m_m kaže: Pogledaj post
Ksenija Pajić je kraljica sapunica! Šteta da je nema... Kako bi bilo idealno da ona i Radmanica glume suprotstavljene likove
Meni bih Radmanova bila najdraza, kada bi peglala ves ili prala sudove... ta zena nema talenta.

Imali negde da se vidi neke promo fotke sa seta, glumaca ili neki zanimljivi novinski clanak o "Zakonu ljubavi" ili o onoj drugoj "Sve ce biti dobro"?
Shadow_Weaver is offline  
Odgovori s citatom