Tema: SMS poruke
Pogledaj jedan post
Old 26.03.2004., 18:29   #103
616. Oliver Mlakar pita plavusu u kviskoteci: "U kojoj ruci drzim kamen?" "Hmm... Ah... Um... Pomoc!" "Nije lieva!" "Hmm... Uff... Pih... Kvisko?!"

615. Zasto plavusu boli zeludac! Zato jer je progutala zumance od kinder jaja.

614. Zasto plavusa stavlja kocku secera pod jastuk kad ide na spavanje? Misli da će biti slatka kad se probudi.

613. Zasto plavusa baca travu na put? - Da nahrani zebru.

612. Koja je razlika između kokosi i plavuše? - Kokos zna na čijim jajima sjedi.

611. Koja je razlika između mačke i plavuse? - Mačka ima sedam zivota, a plavuša može sedam puta.

610. Koja je druga razlika između mačke i plavuše? Mačka se uvek dočeka na noge, a plavuša na leđa.

609. Zasto plavuse jedu knjige? - Čitaju u sebi.

608. Kuca neko na vrata stana jedne plavuse. Ona pita: "Ko je?" - "Raznosac pizza !" - "Izvrsno, uđi i raznesi je na brzinu."

607. Dođe plavusa u prodavnicu s tehnikom i pita: "Imate li televizore u boji?" - "Imamo." - "Onda mi dajte jedan zeleni."

606. Kako se zove plavusa za volanom? Air-bag.

605.Istinit dogadaj, devojka je plavuša. Za rodendan je dobila mnogo lep kaktus, i sad slucajno pada pitanje: Je l' bre, kako ti je onaj kaktus, je l' napreduje? Ma pusti, propao je skroz ... Kako bre propao? Ma i ja se pitam, a zalivala sam ga svaki dan...

604. Zašto je bog dao plavušama 2 % mozga više nego konjima? ... Da ne bi srale po ulici za vreme parada.

603. Zasto plavuse ne vole jesti banane? Ne mogu pronaći slic.

602. Kakva je razlika izmedu plavuše i saobracajnog znaka? ... Na nekim znacima piše STOP.

601. Sta dobijes kad plavusi odrezes sise? Fudu Backovica. Poslao: ArcanumIII

600. Sta plavusa kaze kad vidi neku nesrecu? Brzo, nazvacu 911, koji je ono broj!?

599. Dodje plavusa kuci i zatekne muza u krevetu s drugom. Izvadi pistolj i uperi ga sebi u glavu. "Sta to radis, zaboga?"; panicno ce muz. "Ne brini se, ti si sledeci na redu."; plavusa ce.

598. Zasto plavusa mlati rukama po vazduhu? - Pokusava da sakupi misli.

597. Jeste li culi za nevinu plavušu? Da, da, druži se s Uskršnjim zecom i Deda Mrazom.

596. Vidjevši da je plavuša postavila cak dve korpe za veš, jednu na drugu, komsinica je upita: - Šta ce ti dve? - Ova donja je za donji veš.

595. Šta dobiješ kada staneš plavuši na glavu? Vazdusni djon!

594. Šta je plavuša koja se šminka? Naivna umetnost.

593. Šta kaže plavuša prodavacici kad procita njen bedž s imenom? Irena... zgodno. A kako si nazvala drugu?

592. Šta napraviti kad ti plavuša kaže da ti ne da picke? Sacekaš jutro da se probudiš.

591. Koji je uzvik parenja kod plavuša? Ja sam užasno pijana!

590. Došla plavuša u poslasticarnicu i pita: - Kakvih imate sladoleda? - Ima raznih. - Daj mi jedan razni!

589. Što plavuša stavi na ramena da bude atraktivnija? Noge.

588. Šta radi plavuša na dnu mora? Piša u školjku.

587. Zašto plavuša ima gornje i donje usne? Gornjim prica gluposti, a donje služe da joj se one oproste!

586. Zašto plavuša prdne kad dode u Chicago? Zato što je Chicago grad vetrova!

585. Zašto plavusa ima monitor na glavi? Htela je izvršiti smaoubistvo bacanjem kroz otvoren prozor (OS na masini je naravno bio WIN95)

584. Zasto je plavusama tesko brojati do sedam? - Moraju upotrebljavati obe ruke.

583. Sto radi plavusa sa dve koke? - Diluje!

582. Zašto plavuša voli auto sa molim volanom? Ima više mesta za glavu.

581. Zašto plavuša ima plave oci? Zato jer joj se nebo vidi kroz glavu.

580. Kako je plavuša rešila Y2K problem? Promijenila je dane u Mondak, Tuesdak, Wednesdak, a mjesece u Januark, Februark...

579. Kakva je razlika izmedu plavuše s PMS-omi i pitt-bulla? Ruž za usne.

578. Zašto plavuše peru svoju kosu u sudoperi? Zato što je to mesto na kojem se pere povrce.

577. Kako ceš ubiti plavušu? Staviš joj iglu u jastucic za ramena.

576. Šta plavuše cine za predigru? Skinu donje rublje.

575. Zašto plavuša nosi crni šal? Ima crni pojas u pušenju.

574. Kakva je razlika izmedu plavuše sa menstruacijom i teroristom? S teroristom se može pregovarati.

573. Došla mlada plavuša kuci i kaže svojoj majci: - Mama, upravo sam bila kod ginekologa. - I šta ti je on rekao? - pita mati - Rekao mi je da sam trudna - kaže plavuša. - I ko je otac? - pita mati. - E, to mi nije rekao - odgovara plavuša.

572. Zašto plavuše ne piju bambus? Da im ne zapne stabljika u grlu.

571. Koja je slicnost izmedu plavuše i gripa? Najbolje je ici i s jednom i s drugom u krevet.

570. Koja je razlika izmedu plavuše i kockice za supu? Nikakva. Obe su gotove za cetiri osobe u pet minuta!

569. Zašto plavuša kopa po pudingu? Traži doktora Etkera.

568. Što plavuša prvo ucini ujutro? O1: Predstavi se. O2: Kaže: - Hvala decki! O3: Ode kuci.

567. Nova konobarica, mlada plavuša, podigne telefonsku slušalicu: - Izvolite, krcma "Tri Goluba"! - Možemo li rezervisati sto za dvanaest osoba?- Pa, po koji put ja moram ponavljati da niste dobili prodavaonicu pokucstva, nego gostionicu!?

566. Zašto plavuša nosi brijaci aparat u disko? Jer se u disku brije.

565. Jeste li culi za plavušu koja je deset godina bila slepa. Jednog jutra jednostavno je zaboravila da otvori oci...

564. Koja je razlika izmedu 7 kokoši i dve plavuše? 5.

563. Šta plavuša najcešce govori? Ne znam!

562. Koja je razlika izmedu plavuše i Windowsa? NEMA JE! I jedno i drugo se ruše potezom miša!

561. Zašto plavuše kijaju pored kompjutera? Jer su otvorile Windowse.

560. Zašto plavuša sipa vodu u kompjuter? Zato da surfuje po Internetu!!!

560. Zašto plavuše ne vežu cipele? Da ih mogu brzo skinuti u slucaju da treba racunati preko 10.

559. Voze se dve plavuše do Disneylanda. Ugledaju natpis "Disneyland left'', te okrenu auto i vrate se kuci.

558. Zašto plavuša baca sat u vazduh? Da vidi kako vreme leti!

557. Šta kaže plavuša na PDV? Napokon 22.

556. Zašto plavuša stoji naslonjena na bolnicu? Sluša "House of pain"

555. Šta radi plavuša kad nasloni uvo na Eiffelov toranj? Sluša heavy metal.

554. Šta plavuša radi metar i pol ispod zemlje? Sluša underground!

553. Kako se kaže kada plavuša dobije moždani udar? Udarac u prazno.

552. Koja je razlika izmedu plavuše i Indiane? Plavuša ima vece planine i dublje doline!

551. Sta plavusa pomisli kad vidi banane na putu? -Ah, opet moram pasti.

550. Koja je razlika izmedju sekretarice crnke i sekretarice plavuse? Crnka kaze "Dobro jutro sefe", a plavusa kaze "Jutro je sefe".

549. Sta je to cista glupost? Plavusa pod tusem?

548. Kako zovete brunetu i 3 plavuse na jednom ulicnom cosku? - Ne zovete nikako, vec gledate imate li 3 kondoma.

547. Zasto su brunete toliko ponosne na svoju kosu? - Slaze im se uz brkove.

546. Koji je uzvik paranje kod bruneta? -Sve plavuse su otisle !!!

545. Zasto je Bog izmislio alkohol? -Da i brunete nekada mogu da dobiju sex.

544. Kako znate da je bruneta popaljena? -Kada ljutito upita: -Je li ta plava kurvetina ikako otisla?

543. Sta je to scno, zuto i plavo? -Bruneta koja je previse pricala sale o plavusama.

542. Dve plavuse voze kamion i dodju do tunela koji je 3,60 visok, medjutim plavusin kamion je visok 3, 70. Zatim ce plavusa sofer: - Vidis li igde policiju? - Ne. - Odlicno, onda vozimo.

541. Kakva je razlika izmedju bombe i plavuse? BOMBA JE KASIKARA, A PLAVUSA JE PUSIKARA!!!

540. Zasto plavusa nakon sexa stoji na rukama? Da joj mozes platit karticom!

539. Sta je uradila plava cobanka sa ovcijom vunom? - Ostrikala ovci dzemper da joj ne bude hladno.

538. Zasto plavusa nosi vrata od kola kada ide kroz pustinju? - Da otvori prozor kada joj bude vruce.

537. Sta je to maleno, crveno i puze uz plavusinu nogu? - Abortus koji cezne za domom.

536. Zasto plavusa nosi pidzmu kada vozi motor? - Lezi u krivinama.

535. Sta je rekla plavusa koja je imala pasije govno na ruci? - Vidi u sta sam ugazila

534. Sta je plavusina velika dilema? -Momak sa herpesom i velikim organom.

533. Koja je razlika izmedju plavuse i padobrana? - Padobran se ne otvara uvek.

532. Da li ste culi za onu plavuso sto je pronadjena sa 12 cvoruga na glavi, van svesti? - To je ona plavusa sto se pokusala obesiti sa lastisem.

531. Sta je karakteristicno za plavusin vrt? - Zivica je malo tamnija od ostale vegetacije.

530. Kako se kaze kad plavusa dobije bubuljicu? -Tumor mozga.
sokre is offline  
Odgovori s citatom