Pogledaj jedan post
Old 27.12.2010., 11:42   #2
Moja je cura krenila u oš "Ravne njive" cjelodnevni boravak. Nastava traje od 08-16. Najranije se po djecu može doći u 15 i 30. Neki roditelji dovode djecu već u 6 i 40 (zbog posla) i tad borave u prostoriji gdje gledaju crtiće i i graju se do početka nastave.Dok učiteljica ne dođe pazi ih kuharica i čistačica. Tako su se roditelji dogovorili s ravnateljem jer su to ipak iznimke. Moje dijete dolazi u 8 jer sam na porodiljnom, jedno dijete mi je u vrtiću, a najmlađa ima 15mj. Suprug mi je na brodu tako da mi je to bila najbolja opcija. Knjige ne nosi kući osim vikendom jer u školi napiše domaći. Imaju 2 učiteljice-jedna je "glavna", a druga je ona koja od 12-16h provodi snjima slobodno vrijeme, piše s njima domaći, vodi ih u park,itd... Hrana se doprema iz vrtića tako da je jelovnik odličan i mi smo se s ravnateljom dogovorili da tako i ostane jer se kuhinja još gradi budući da su oni prva generacija cjelodnevnog boravka u ovoj školi. Cijena: 350kn fiksno + 20kn po danu za jelovnik=oko 750kn mjesečno. Kako mi ne živimo blizu ja je vozim svaki dan, ali ova djeca šta su bliže već sama dolaze i odlaze iz škole. Ja sam zadovoljna, a najbitnije mi je da je i ona tako da toplo preporučam.
__________________
المقابر مليئة الرجال لا غنى عنه. سيد رامشتين
Carla B. is offline  
Odgovori s citatom