Tema: Činčila
Pogledaj jedan post
Old 28.06.2012., 09:44   #75
pozdrav svima po drugi put
vidim da je tema malo zamrla al aj evo malo da je ozivimo.
do sada sam pisala samo u temi za degue tj cileanske veverice i trazila par saveta. ego mi je naravno bio od velike pomoci i od tada do sada mogu reci da sam dosta naucila o nasim deguima.
od tada do sada ja sam pored degua (mame i tate plus 5 beba koje smo dobili kada se zenka okotila) usvojila i tri cincilice
zovu se milkica, miki i zoi
milkica je zenka i stara je 5godina. velika je maza i prava dobrica. nju smo preko oglasa usvojili i na zalost nema jednu sapu ali to joj ocito nije prepreka da bude vesela i da skakuce po meni
miki je mali muzjak koji je star godinu i po i dobili smo ga direktno sa farme cincila na poklon i veoma smo zahvalni coveku koji nam ga je poklonio. kao i milkica i miki je veseo i dosta pitom mada ne previse
zoi je zenkica stara svega deset i po meseci i nju smo takodje usvojili al preko fb-a sa jedne stranice. ona je najzivahnija i cini mi se najpitomija od svih.
zoi i miki zive zajedno u velikom kavezu i lepo se slazu dok milkica zivi sama u svom kavezu jer zbog tog sto nema sapu i nedavnih problema koje je imala veterinari su savetovali da zivi sama kako bi joj sto vise olaksali zivot. preporucili su nam da nema male posto ih do sada nije imala.
ovo su slike nasih mezimaca

milkica



__________________
Zloca od svih zloca nad svim zlocama
zlakrvopijica is offline  
Odgovori s citatom