Pogledaj jedan post
Old 23.12.2016., 15:41   #68
Quote:
violeta1980 kaže: Pogledaj post
Znam da je zločesto, ali pomišljaš li kada kako će biti kada on bude imao 60, bude djedica, a ti u punoj snazi?
Što ti točno znači djedica, mislim što konkretno osim brojke?
Tata mi ima 62 godine i 5 od 7 dana u tjednu ide na neki sport (nogomet, odbojka, košarka, veliki i mali tenis, dakle ozbiljni i fizički zahtjevni sportovi).
Ja dušu ispustim nakon jedne partije tenisa s njim, recimo. Jer nisam redovita kao on, logično.
Mislim da je on u sasvim dobroj snazi.
Kad imamo neke proslave s brojnom rodbinom, nakon ručka ja recimo jedva živim, a on jedva čeka da oformi 2 ekipe pa da se igra neki sport, što god.
Našli smo mjesto za proslave u sklopu kojeg imaju teniske terene, raj za njega. U autu uvijek ima sportsku opremu, teniske rekete i nogometnu loptu, uvijek. I sva ta njegova klapa s kojom redovito igra su matorci kao i on. Za svaki sport ima drugu ekipu, tako da to nije mali krug matoraca koji su vitalni. Ima ih i preko 75, igraju k'o pravi.

A ne bih baš rekla ni da je žena od 50 godina u punoj snazi. Ako je zdrava, naravno da može biti itekako vitalna, ali u punoj snazi baš, pa ne znam.
__________________
...Free your mind and the rest will follow...
mrafica is offline  
Odgovori s citatom