Pogledaj jedan post
Old 21.05.2017., 22:17   #93
Sestra ti je psihički neuravnotežena, tak se čini po tvojim postovima, s takvim ljudima je po mome mišljenju, bolje ne svađati se jer se oni ne ponašaju razumno, treba ih ignorirati, ili ako je nemoguće to izbjeći, treba držati neku rezervu i smanjiti komunikaciju, držati se samo što banalnijih tema. Tvoja supruga je pogriješila što se s njome uopće išla raspravljati i svađati.

Supruga ti ima težak i svadljiv karakter, no takvi ljudi ako imaju neke druge kvalitete si isto mogu naći partnera, nekog sa dobrim živcima tko će ih tolerirati. Dal tvoja žena ima neke druge vrhunske kvalitete s kojima nadomješta nedostatke svog karaktera - recimo super je domaćica, predivno izgleda, odlično zarađuje, dobra je u krevetu, super smisao za humor? Zašto uopće misliš da bi mogao biti sretan s njom cijeli život? Meni se čini da ona nije sretna u braku, bilo bi joj možda olakšanje da ti zatražiš rastavu. U svakom slučaju, ja ne bih s njom niti slučajno još planirala djecu jer je upitno koliko će vaš brak potrajati. Budi jako oprezan s njom, tko zna kakve se njoj sad sve misli vrte po glavi.

Ti bi htio da se svi pomire, ali previše si nestrpljiv, ne ide to tako nabrzaka, daj još svima malo vremena. Sa starcima se čuj telefonski, ali ja ih ne bi još neko vrijeme posjećivala. I bilo bi u redu da ti nekako vrate novac koji si uložio u kuću, sad kako ćete to uspjeti dogovoriti, ne znam. A i da ostaneš bez te love, nije kraj svijeta, možeš opet zaraditi i početi ispočetka.

Znam neke obitelji gdje se snaha i muževa sestra ne slažu, i nikome ništa, komuniciraju samo službeno, i ti brakovi su opstali, nije to toliko presudno. Ali treba zadržati barem neku mjeru uljudnosti, ne biti bezobrazan, ne znam da li bi tvoja supruga izdržala biti takva. Posveti se supruzi što više sada, najgori problemi su iza vas, otišli ste iz te kuće u kojoj kakti niste bili dobrodošli, no meni se čini, na žalost, da tvoja supruga polako odustaje od tebe. Da posjetite bračnog savjetnika?
Amelie01 is offline  
Odgovori s citatom