Pogledaj jedan post
Old 21.05.2017., 23:33   #94
Quote:
dexcom kaže: Pogledaj post
I tu smo se zakacili, izgrmila je na mene, vrijedjala me i rekla da zeli da se rastanemo. Ni ja joj nisam ostao duzan, s tim sto ja nikad ne vrijedjam. Kasnije kad se smirila je rekla da je mozda bolje da se rastanemo jer ce to kad tad doci.
S obzirom koliko su odnosi s obitelji kompleksni i teski, mislim da se s njima dobro nosis. Dobio si dobrih savjeta i recenica da te potaknu na razmisljanje kako postupiti da samom sebi budes prijatelj i zastitis se sto emocionalno, sto financijski. Trebati ce ti vremena i volje i uspona i padova dok to raspetljas sam sa sobom i pomiris se sa situacijom, no vjerujem da mozes i hoces. Ali moras se s tim baviti dok ne dodjes do rjesenja s kojim mozes mirno spavati.

Ono sto mi je jos tuznije je citati koliko cesto i s kojom lakocom te zena ucjenjuje razvodom. Sto ju cini nesretnom u braku? Tu ne mislim na tvoj odnos s obitelji, ni na njenu zalost radi mamine bolesti iako su to velike stvari koje poljuljaju ljude i odnose. Nekako mi se cini da to nije sve. Ne moras pisati, samo probaj sebi odgovoriti.
__________________
Et viens avec moi!
Xiang Chi is offline  
Odgovori s citatom