Pogledaj jedan post
Old 27.05.2017., 10:52   #322
Evo čitam tu već tri sata ovu temu. Pa me trzne ovo kak neki pišu da je autor skuliran. A kaj bi trebao biti? Trebao bi tu pisati da bi joj ovo ili ono radio... ili da ju traži i provjeri da li je živa. Hoće li sutra biti ako danas je? Hoće li biti idućeg sata? Pa najbolje bi bilo da joj instalira detektiva u džep..... mislim.....bedastoće ako se mene pita.... srećom pa se ne pita.

Imam kolegu kojeg je žena ostavila s dvoje male djece. Pa ista pitanja i nevjerica, čuđenje.... ok nije nestala neg je otišla svojima..... uglavnom žena ima šizofreniju, završila je više puta na liječenju, rijetko viđa djecu zbog bolesti valjda. A on je u početku bio fakat u komi al se evo nakon 2 godine pribrao i sad je ok. Al naravno posljedice su ostale. A djeca mamu baš više i ne doživljavaju koliko ja shvaćam.
Uglavnom, vrijeme liječi rane. I proći će te depresije, možda ne tako brzo ko što bi mi željeli, ali proći će. Nadam se da je dotična ostala bez prava da ne može emocionalno djecu masturbirati ako joj jednom dođe u glavu da je loše postupila. A ako se i pojavi, mislim da bi to trebalo biti nekakvo kontrolirano viđenje, da se ne bi opet dogodilo da sam tak nestane.....
baboon is offline