Pogledaj jedan post
Old 02.07.2017., 22:54   #55
Sve je to meni jasno no ja sam se nadala ukoliko bi otišli na stan ne bi imao viška novca okretat runde. Nekad nejde 5 dana nikud, a nekad je 5 dana pola dana tamo. On smatra da ja radim probleme jer se on eto malo druži uz pivu nedaleko od kuće, a ispao bi pi**** vjv ako popije sok i svi su tamo, a on bi morao biti doma.
Što se tiče te plaće, on je imao jedan kredit za auto no kako je došao do maksimalnog minusa i dugova, digao je drugi da pokrije sve to. Sad je opet u minusu pod izlikom da je meni kupio skup mobitel (zaista je) za rođendan, al ustvari diže svaki dan 200-300kn i pije. Ovo pije mi tako čudno zvuči jer me je i samu uvjerio da s malo podruži i dođe kući. Kad dođe kaže šta ti radim, jesam agresivan, jel te diram. Bio malo s dečkim i došao svojoj curi i tako svaki put.
Inače živim s majkom koja radi i van RH i po moru pa većinom nema i on spava kod mene.
Spakirala sam mu stvari i odvezla kako on ne bi imao izliku za dan dva dođe po njih.
Da puno stvari se dogodilo u kratkom vremenu no sinoćnja situacija je kap koja je prelila čašu, da se on neda kući i da ne može stati piti i onda još dolazi u neko doba noći i zvoni da uđe.
mala fatalna 16 is offline  
Odgovori s citatom