Pogledaj jedan post
Old 03.07.2017., 00:26   #68
Quote:
mala fatalna 16 kaže: Pogledaj post
Nije čak problem njegovo društvo već i moje frendice koje kažu to se može rješiti, bar te ne vara kao što je mene moj i slično.

Da, gotovo sigurno da sam potisnula osjećaje i da će kad tad krenuti, ali samo da ga ne vidim i super, uspjet ću ja zapravo ja ni ne znam za ništa osim što mi je on pružao jer mi je prvi i jedini jer sam s njim otkrila ljubav i sve je bilo divno dok on nije postao kako kaže muškarac i sada ismijava sebe kakav je prije bio. Ne mora mi obećavati, na svojoj sam koži osjetila da ništa od toga neće biti i da su to samo manipulacije. Otvaram oči i čitat ću ove postove još danima =)
Bio sam u nekoj slicnoj situaciji, nisam bio zadovoljan s vezom i odlucio sam to promijeniti. Tokom cijelog tog procesa sam zakljucio da sam veliki problem tu ustvari ja kakav sam. Cijela moja okolina mi vise nije odgovarala i to sam odlucio promijeniti.
Prekinuo sam dosta "prijateljstava". Nakon nekog vremena je sve sjelo na svoje, promijenio sam se dosta i samim time sto sam se promijenio sam poceo privlaciti neke druge ljude.
Bitno je da sada radis na sebi, ne dopusti okolini da utjece na tvoje misljenje, shvati sto zelis, pronadji se i nakon nekog vremena ces poceti i upoznavati nove drugacije ljude.
snake1 is offline  
Odgovori s citatom