Pogledaj jedan post
Old 14.07.2017., 11:08   #143
Quote:
romkius kaže: Pogledaj post
Evo jos nesto pa cu ti odgovoriti.
Ne trazis li ti mozda u tom covjeku oca?
Ako su zajedno iz samo njima poznatih razloga onda mi ne bi trebao biti problem da on njoj kaze da si mu ljubavnica, ako nije ja ne shvacam kako se mozes pojavljivati pred zenom kao ljubavnica za koju ona zna.
super mi je inace naj se ljutit kad muz koji ima ljubavnicu staru kao i kcerku govori za svoju zenu da je vjestica.
Jedno pitanje sto tebi nije jednostavnije ne biti u toj cijeloj sumanutoj prici nego se posvetiti svome decku ili ga ostavitit?
Ne tražim oca...iz normalne obitelji sam, nikad na njega nisam gledala na taj nacin. Gle, oni niti ne zive zajedno, nemaju odnos muz-zena vec jako dugoooo. Nije mi on to reko da je vjestica. Iskreno reko mi je neke stvari koje nisu bas lijepe ali sam cula i od trecih osoba da je puna sebe, snob i sama sebi najbinija. Ne mogu je izbjegavati zbog posla. Ajmo reci da nam firme suraduju (ne moja firma nego firma u kojoj radim i njihova) i onda je nemogu izbjegavati, kad me pozove radi neceg dođem i pravim se normalna i ona isto. Samo velim da je previse fina....cista suprotnost od toga sta sam cula za nju.
Bili smo ja i on jedno vrijeme "javno" zajedno i onda je kako sam vec napisala imao neke napadaje panike... izgleda mi kod se boji tog svega i mene.
Napisala sam vec da ga je strah reakcije okoline pa i mojih roditelja al najvise svoje djece. To kaj zena zna za tto ga boli briga koliko samm skuzila.

neznam sta mi je jednostavnije. zato sam i napisala da se osjecam ko nenormalna. i iskreno htjela bi to rijesiti cim prije jer nemogu vise tak. s deckom redovito razgovaram o stvarima koje me smetaju al ne cuje, samo svoje gura....a ovaj drugi drag mi je i savršeno mi je s njim i stalo mi je do njega al on malo hoce javnu vezu malo ne. veli da hoce takvu vezu kak smo sad i onda mi nabije na nos sta imam decka, a kad mu kazem d on moze biti moj decko onda veli da sta cu s njim da jos koja godina i da je gotov...

Zadnje uređivanje misspurple : 14.07.2017. at 11:22. Reason: nadopuna
misspurple is offline  
Odgovori s citatom