Pogledaj jedan post
Old 21.05.2013., 20:29   #1260
Quote:
Marius-Split kaže: Pogledaj post
Nego li, ljudi da li netko zna gdje nestao Renault Clio GT!!!???

Predstavljen prije nego li Capture, a nigdje niti traga, niti glasa, niti testa, niti reviewa, niti članka, niti videa, niti uffff ....

Nisu još Turci spremni za nešto suptilnije proizvesti (gdje ima puno žica i elektronike) pa je sve otišlo tri p.m.

Cupture već u salonima, a Clio GT se može naručiti, da mi je samo vidjeti te potrošače kada ga dobiju u ruke, pa kad krene lavina problema ...
Istina,kad sam išao (naravno bezuspješno ) u salon vidjeti novi RS usput sam pitao i za GT,ali gospođa koja je tamo "radila" je znala manje o dotičnom modelu nego ja (doduše s time se gotovo uvijek susrećem u skoro svakom auto salonu,nebitno koje marke,što je stvarno jadno i žalosno) i jedino što je rekla da je auto u prodaji i da se može naručiti. Naravno pitao sam dali je možda eto baš sada kad se meni gleda,Clio GT tu negdje u salonu ili na parkingu(znam da ga nema,ali treba probati ) da ga vidim,samo me bljedo pogledala i rekla,ako želite kupiti mi možemo naručit Na to sam joj odgovorio da ne kupujem čarape na slijepo ,a kamoli auto,ona se jadna zbunila i tu je moj posjet salonu završio. Jučer sam gledao baš po ju-bi-tou za novi GT niti tamo nema ništa,aposlutna suša... Biće da su francuzi zaboravili da ga uopće imaju u ponudi pa ga zato ne proizvode
DrVelečasni is offline  
Odgovori s citatom