Pogledaj jedan post
Old 16.11.2007., 14:57   #31
Quote:
katrin kaže: Pogledaj post
u praksi se i to podrazumijeva po ovih 8 dana. ne mora roba imati nedostatak u smislu da je nesto puklo, poderalo se i sl. moze ti biti i malo, veliko...

inace, prvo ce ti ponuditi zamjenu/popravak, sto je njihovo pravo. do novca je kod nas teze doci jer se na nasem trzistu svatko bori sa svaku kunu, pa makar time i otjerao musterije.
evo jucer sam bila u mangu (ilica) u borbi za povrat novca
ovako je bilo...
morala sam cak dva puta dolaziti uglavnom prvi put dodjem i one meni kako mogu mijenjati za bilo sto ali novce ne vracaju... no ja inzistiram, one zovu neku nadredjenu telefonom jer one same ne mogu 'odobriti' povrat novca zenska se ne javlja jer je kao na sastanku ali neka ja dodjem kasnije, ja tvrdim da danas vise ne stignem (bilo me strah doci iduci dan jer sam bila uvjerena da novce vracaju samo u roku od 24 sata) odem i vratim se navecer.. ponovo ista prica, ne oni novce ne vracaju da neka izaberem nesto drugo, ja opet inzistiram na novcu... pozovu oni neku trecu prodavacicu koja me onda kao debila ispitivala jesam li ja isprobala tu robu prethodno i da zasto se meni ta haljina ne svidja
ali na srecu, pojavila se opet neka osma prodavacica koja me se sjetila od danas ranije i rekla da su kasnije ipak uspjeli dobiti tu nadredjenu i da je ona odobrila povrat novca.. uzeli su mi osobnu i podatke ( nisam se jos i s tim htjela gnjaviti pa sam im ju dala bez problema) i dobila novce
uglavnom gnjavaza, muka, neljubaznost, uzas
uostalom da se nije slucajno pojavila ta prodavacica koja me se sjetila vjerojatno novce ne bi niti vidjela
nesto mi govori da me taj mango vise nece vidjeti
__________________

Now you dont need money
With a face like that, do ya honey
joujou is offline  
Odgovori s citatom