Pogledaj jedan post
Old 04.03.2014., 22:27   #40
Quote:
Mycka_ kaže: Pogledaj post
Ja ne kužim- pa lijepo sam naziv kaže Monika posredovanje. Znamo svi što znači posredovati, dakle pomoć pri kupnji određene robe. Oni apsolutno nemaju nikakvu odgovornost, nego krajnji kupac. Vi samo platite troškove proizvoda kojeg želite i proviziju i vrlo jednostavno, oni naručuju na vašu adresu. Naravno njihovo ime se ne spominje nigdje, pa ako na carini zapnu fejk konversice kriv je kupac a to ste u ovom slučaju vi.
Ne radi se o tome da prodaju oni lažnjake-oni ne prodaju ništa, već samo posreduju to jest olakšavaju kupnju onima koji nemaju kako naručiti. To isto mogu i ja. ili bilo tko drugi. Kupovati za druge uz proviziju. Oni će vama narulčiti i one starke koje su fejk po 20 dolara ali i one koje su original po 80 dolara-stvar je u tome što kupac želi u ovom slučaju.
Dakle, oni će pomoći nekome da kupi određenu stvar bila ona fejk ili original, bila skupa ili jeftina.
Mogu oni pomoći da kupe al mislim da ne smiju reklamirati fake proizvod i jos u svom web shopu,to je prodaja i reklama a onda nastupa posredovanje.
Bas me zanima što bi rekli zastupnici Conversa na sve to s obzirom da plijene starke svake godine.
lukinjo is offline  
Odgovori s citatom