Pogledaj jedan post
Old 21.01.2004., 10:49   #15
Quote:
duda kaže:
Bez obzira da li dobije jako ili ne na taj način mu pokazuješ da je manje vrijedan od tebe (da uopće ne govorim o skidanju gačica kod kažnjavanja i o njegovom sramu, to jednostavno za njegovo samopouzdanje ne može biti dobro)
To je tebi brži i lakši način da ga kontroliraš ali to ne znači da je bolji. Bar bi čovjek za svoje vlastito djete morao naći vremena za uvjeravanje. Radije ću se s njim verbalno natezati satima nego ga udariti.
Ne odobravm nasilje prema nikome i uz nikakav izgovor. Nasilje samo rađa nasilje. Nemoj se začuditi ako jednom kad odraste i bude jaći od tebe kao argument da bi te uvjerio u nešto upotrijebi šake na tebi Naučila si ga da tako postigne ono što želi jer si ti to kod njega postizala na taj način.
Svatko odgaja svoju djecu kako zna i umije ali mora biti spreman i živjeti s posljedicama takvog odgoja.
Na ovo cu odgovoriti citirajuc samu sebe iz jednog od prethodnih postova, kao dokaz da ne citate pazljivo i da jedva cekate na te moje odgojne mjere odgovoriti drvljem i kamenjem, kao sta sam uostalom i ocekivala

Quote:
Moj dobi po guzi kad je jako jako neposlusan i nakon 13 puta opozorenja i dobronamjernog objasnjavanja.
I mislim da nemoram posebno napomenuti da sam ocekivala takve reakcije od vas i da je ovaj moj prilog temi jutros bio svojevrsna provokacija sa moje strane (da napomenem, nisam nista od napisanog "izmislila").
AgentScully is offline