Pogledaj jedan post
Old 27.05.2010., 14:01   #42
Quote:
bedastamica kaže: Pogledaj post
Ja imam problem prvenstveno na vlasištu, unutar ušnih školjki a što se tiče lica situacija nije tako strašna. Nakon dugogodišnje borbe i uporabe svega i svačega, nakon tisuća i tisuća utrošenih kuna, donekle sam došla na više nego podnošljivu situaciju. Evo kako: mlada cura u ljekarni mi je doslovno šapnula koji šampon i losion da si nabavim iz Srbije. Šampon se zove EleMenta, na prirodnoj je bazi a prati ga i odgovarajući losion. Kosa mi je padala, vlasište svrbilo, peklo od rana koje sam izazvala češkanjem, kore koje bi vadila iz kose bile su sve veće. Povuci potegni - nabavila sam šampon i losion za smiješnu cifru i već sam 6 mjeseci cca nova žena.
Što se tiče ušiju, svrbež je bio nepodnošljiv do bola, nekoliko sam puta izazvala takve upale uha da sam, naravno završila na antibioticima. Kako sam veliki pobornik mednih proizvoda a u DM-u sam naišla na Olival mast od propolisa (cca 20 kn ) krenula sam s time. Uši me više ne svrbe. Pa mi je logika rekla da probam i s licem. Kožu operem s Holyplant sapunom za intimnu njegu ( smiješno ali stvaaaarno funkcionira ) i onda namažem mast od propolisa. Ljudi moji, lice mi je kao bebina guza.
Kako si nabavila taj šampon? Može se kupit preko neta????
crna.oliva is offline  
Odgovori s citatom