Tema: Moja psihoza
Pogledaj jedan post
Old 06.11.2010., 22:38   #3
Quote:
England kaže: Pogledaj post
malo je neugodno ovdje ovo pitati ali potrebno je znati koje sve simptome imas sad poslije napada i kakvi su simptomi bili tokom napada.
Sad nemam nikakvih tezih simptoma,nekad se bacam s jedne noge na drugu dok sam u mjestu ili mi ruke bude ukopcena pa hodam ko zombi. Tokom napada su bili simptomi po najprije osjecaj topline u srcu,otvorenost prema svijetu i osjecaj koda sam jedno sa svime,to me bacilo na osjecaj superiornosti i pretvorilo u "proroka" gdje je doslo do totalne depersonalizacije.

Quote:
England kaže: Pogledaj post
Kakva si inace licnost tokom zivota, otvorena, povucena, drustvena, sklona salama, ozbiljnosti, nezainteresovanost za ljude i druzenje, sklonost odredjenim aktivnostima, zanimanje , uspjeh u zivotnim potrebama, navike, sta te najvise nervira a sta odusevljava, godine, kako su se javili prvi simptomi, sta ih je isprovociralo, kako su se povukli, kako se sad osjecas na lijekovima, dali ima u krvnom srodstvu slicnih poremecaja i koji su ? ? itd.
Imam 21 god,studiram,prije bolesti sam bio otvorena osoba,saljivac,uglavnom uvijek u sredistu pozornosti sa salama i zajebancijom,a sad sam usporen i mlitav. U familiji mi majka ima shizoafektivni poremecaj...na lijekovima se osjecam sjebano jer me bacaju u apatiju i nemogucnost za uzivanje u zivotu,koncentracija mi je slaba,pamcenje isto,kreativnost na nuli itd...nista me ne nervira opcenito govoreci,dosta sam tolerantan a prije napada nisam imao nikakvih naglih promjena ili sokova,u biti prolazio sam kroz najbolje doba u zivotu,na faksu sve davao na vrijeme,imao ekipu za pit i izlazit,ma sve je bilo za 5 i onda u roku 4-5 dana samo sam poceo ostajat budan sa svojim mislima i nisam mogao spavat,budio se u 5-6 sa ludim dozivljajima iz snova i tako do hospitalizacije. A literatura koju sam citao o podizanju svijesti i samorazvoju bila mi je glavna zanimacija,cak sam imao halucinacije tokom meditacije,vidio orba bijele svijetlosti kako je pored mene,kod ljudi sam vidio aure kako se opisuje u literaturi kao svijetlo iznad glave itd... Glavnom drzalo me sve ukupno oko mjesec dana od pocetka "jedinstva" sa svime do hospitalizacije
DiabolusUmbra is offline  
Odgovori s citatom