Tema: Moja psihoza
Pogledaj jedan post
Old 11.11.2010., 22:42   #8
I ja imam dijagnosticiranu psihozu f 23.8 s tim da mi je psihicka prvih par mjeseci pisala dijagnozu f23.2. Ja sam svasta prosla, mogla bi dugacku knjigu napisat, i kod mene je to trajalo oko 3 mjeseca, mislim na halucinacije. zamisljala sam ljude da su pored mene a nisu bili, i onda bi pricala s njima, osjetila sam raznorazne mirise, koji nisu ni postojali, ljudi su me pitali jedno, ja sam odgovarala skroz nesto drugo. bila sam uvjerena da sam bog, da sve sto se dogada ja odlucujem. kako se netko pomakne da sam ga ja pogledom pomaknula, na vijestima na tvu kad novinar javljaju kao da se sve odnosilo na mene, bila sam uvjerena da cu umrijeti, kupila sam poklone najdrazima, napisala oprostajno pismo i iscekivala da cu umrijeti, na faksu su bile borbe i urote. Sve sam to prosla i lijecim se vec 3godine. jos uvijek ponekad ne mogu biti sigurna da ono sto sam vidjela je stvarno tako, mislim na situacije s ljudima, no nema vise svega sto je bilo i sto sam prosla.nema toga, ali ima
toga da se osjecam kao da mi je netko svu energiju isisao, stalno sam umorna, bezvoljna, ne mogu pamtit, tesko mi je misliti,upisala sam lagan faks tj, visoku skolu, tesko mi je pratit,a najgore od svega je sto je ovo maximum mog oporavka, i visila bi po bolnicama da nisam visokog intelekta jer mi je to omogucilo bolji oporavak. ne osjecam se ugodno u svojoj kozi, konstantna napetost u glavi, nemogucnost osjecaja zadovoljstva, srece, tuge, konstantno ravnodusnost emocionalna....itd...ima jos toga.....pa ako se netko nasao u ovome neka se javi na pm da malo podijelimo iskustva...
MACAREYA is offline  
Odgovori s citatom