Pogledaj jedan post
Old 17.04.2012., 23:42   #3554
Quote:
cipko kaže: Pogledaj post
Nije mi bila namjera pisati ali kad vidim sta se sve pise moram. Kao prvo ako imate namjeru traziti poso u vasoj struci prvo provjerite da li se vasa skola apsolutno priznaje. Jer ako nije ostaje vam oponovo u skolu koja dosta kosta npr. medicinska sestra koje traze ali ne priznaju HR skolu kosta oko 30000 dol. a onda volontiraj da imas iskustvo a to sve kosta vremena i para ali ko zeli moze.Morate kad trazite posao paziti dali je to drzavni posao za vladu jer oni traze ali 99% ne vas jer tu rade njihovi ljudi a malo ili nimalo novokonponovani CANADJANI. Inace i ovde je kriza pogotovo Ontario . Za 10.25 $ na sat moze se naci ali morate imati neke papire jer na crno mozete naci u gradjenistvu mozda za pocetak 12$ po onda malo pomalo navise. Molim vas shvatite da ove svaka ptica svom jatu leti, kinez gura kineza ,indijac indijca i tako.Uci u neki krug je tesko a negdje i nemoguce. Nemojte da vas zavarava osmjeh gdje god dodjete jer to je dio posla i ta ljubaznost zna da kosta, znam iz zadnji 10 godina ovde.Sta su stari ljudi rekli dva puta mjeri a jednom sijeci to vazi ovde. aiza sebe ako i dodjete ostavite prostora jer nikad se nezna STA AKO??

Slazem se da dosta stvari ali na ovom forumu ljudi ne zele i ne vole cuti tu stranu...takodjer uzmi u obzir da je situacija u HR jako losa i da kako je ovdje, jos uvjek je mnogo bolje nego u HR, barem buducnost izgleda bolje.

Sto se tice Ontaria, zar ovdje nema dosta nasih da pomognu barem kroz forum ili za pocetak kada dodju. Kad kazem nasih mislim na one koji su dosli u zadnjih destak ili petnaestak godina, ne na one sa trideset i vise, od njih nema kruha...
Ivo R is offline