Pogledaj jedan post
Old 01.05.2012., 21:41   #326
Quote:
Nica kaže: Pogledaj post
Ako ti je namjera obezvrijediti nečiji trud i dobru volju, odlično ti ide. Većina žena, neovisno o dobi, ne voli ovu osobinu i trude se izbjegavati takve ljude.
To jednostavno nije točno da radim. I ovo je druga kvalifikacija koju dobivam od tebe (nakon insinuacije da sam "sklon" emotivnom "štrcanju") što bi se nazvalo "off topik" i to JAKO. "Sklonost" objektivnoj diskusiji je razlog ženama da bježe, želiš reći? Super.. to nas već vodi negdje.

I na koji način sam obezvrijedio njen trud? Pa i ja pišem ovdje postove - i malo koja žena mi je rekla "hvala". Ja sam barem to rekao. Srećom ovo je napismeno pa te ne trebam uvjeravat :P

Inače, istina - iskren sam i objektivan jer me šarmiranje i podilaženje forumašicama +30 (barem na ovom topiku lol) - neće dovesti nigdje - a bome ni njih. Bit će "joj kak je Psih fin drag ovo ono"... na kraju opet svi solo. No dice Miss of Nice!

So, let's embrace the horror :-D

ps: znam što mi želiš reći, ali poradi mojeg distanciranja na jedan post - dobio sam od tebe notu daaa.. "nisam obziran tip" jer sam "bio osoran" na "iskren post šarmantne žene". Zašto? I.. zašto si to uopće radila?

Samo zato jer je to napisala.. šarmantna žena - a ja kao tip - nisam rekao ništa? A.. trebao sam..?

Vi na "A"? hoćete - "B"! Ne generaliziram ali.. tako je uglavnom danas. Lupate šakom po stolu (ili sebi u mislima) i kažete - "ja sam žena, ugnjetavana sam hebem vam sve po spisku - hoću B!"

A od ugnjetavanja ni u... barem ne s ove strane.

A sad kakav sam ja tip? Pa ja sam tip kojem je barem 10 cura reklo "blago onoj koja tebe bude imala." Sad.. koliko je žena ovdje čulo takvo što 10x baš se pitam. Ali recimo da muljam.

Stoga, molit ću lijepo - dosta kvalifikacija.

15 000 solo komada minimalno je na cesti, imamo pametnija posla od mojih "sklonosti" i kvaficirat mene da sam ja kriv za njihovu solažu je.. potpuno "nepromišljeno".

Ljubav nije logika i teorija da bi takve note držale vodu ovdje. Čak i da sam "sklon" ne znam čemu, opet njih 10 može bit zatreskano u mene i kaj onda s time, znaš to i sama :P


Quote:
Šteta što u tim postovima vidiš samo nekakvu želju za rejtingom, ali ne želim umanjiti doprinos Zombi Chicken. I ostale su ti napisale svoje stavove, a pritom su pokušale saznati i nešto o tebi. Jer nije bitno samo tko i kakve su one, nego i tko i kakav si ti.
Ma kakvo umanjivanje doprinosa.. Samo sam iskren. Objektivan. Što trebam razabirat samo floskule kad pričam s inteligentnim ženama? To je sve što trebam znati?

I naravno da je bitno kakvi smo oboje. Zato i nisam komentirao taj post. I u pravu si. Očekivao sam da će Zombie Chicken shvatiti moj odgovor na njen odabir dečka baš kao i ti - zato post i nisam komentirao.

Cijenim način njene selekcije, ali I'm out of that. Od tebe očekujem da budeš "to, to i to" nije način na koji ja tražim ženu i to čim čujem od žene (a čuje se dosta), odmah je roleta na podu. Super, nisam taj.

Valjda smo zato i solo jer nas "nitko nije zadovoljio". Zadovoljio.. mora da smo tako hebeno važni kad nas "ama baš nitko nije faking zadovoljio u PM" i to je cijela poanta tuđega života - da zadovolji nas. A nju/njega ko hebe? (Zombi ovdje mislim na nas solere, ne tebe). Wow...

Shvaćaš.. vrlo vjerojatno problem nije u drugome kad je u pitanju "naše zadovoljstvo". Vrlo možda je u - nama.

I ne lupetam ovdje.. ovdje pričamo o osobama +30! To je min. 10 godina ljubavi, romansi, erotike, seksa, orgija, koketiranja po dejting domenama (lol), spavanja po tuđim kućama, ljubavnih pisama, cvijetnih buketa nevažno - i onda na kraju - ama baš nitko! :-D

Yeeeeee baš.


Quote:
Vjerojatno i moje postove smatraš nedostojnima jer ti nisam izričito konkretno rekla zašto sam +30 i solo (s tim da ja ni nisam "SS+30"), ali svaki pažljiviji čitač koji ima malo volje u ovim recima će pronaći dio mene i onog što ja jesam.
Samo sam - po 3. put ponavljam - objektivan. A tvoje pogled je subjektivan. Uostalom, ja nisam pričao o svojem rejtingu na forumu - ja ga ni nemam jer mi i nije stalo do istoga - već o ženskom.

Rekao samu prijevodu "cure recite kaj vas muči, hebeš šutnju zbog statusa jednog pseudonima/nicka na Internetu". Evo gle mene - vidiš kak sam iskren. Niš teško.

I rekao sam da cijenim Zombicu JAKO - ali ne i da mi se sviđa odgovor. I lijepo sam joj zahvalio na odgovoru. Zombici sam dužan kavetinu samo takvu.

No, s šutnjom sam htio reći samo jedno - stavljanje ekskluzivno sebe u vezi na pijedestal, što žene danas rade - nije dobra ideja za uspjeh veze.

Nije ni na forumu hebate, a kamoli u vezi lol.. Eto barem ako se mene pita. "Samopijedestalenje" vodi samo jednoga - nikad dvoje. To ja onako.. iz iskustva.


Quote:
A razlozi zašto je netko sam su i manje bitni i vrlo šaroliki od osobe do osobe. Sad ćeš ti opet neki "no šit, šerlok" komentar nabaciti, ali da ti je to tako očito ne bi inzistirao na njima sve ostalo proglašavajući dosadnim i nepotrebnim. Čak i nakon jako inteligentnih upisa vrlo šarmantnih dama.

Doduše, to tebi ionako ne znači ništa. Što opet ne mora biti loše, jer vjerujem da one inteligentne šarmantne dame koje vole znati i što se krije iza nicka i "rejtinga", a do čijeg mišljenja ti nije stalo, ne gaje prevelik interes za muškarce koji ne žele ni razmisliti o njihovim riječima.
Nica.. tebi uopće nije stalo do ove teme, nekakvih problema koji snalaze osobe +30. Odista.. pričaš o sasvim drugim stvarima.

No, ak je poanta "šarmantne dame" ta, da o objektivnim stvarima s istima pričam u rukavicama satkanih u atlasni vez od floskula i gluposti, bolje da ne kažem kaj mislim o svemu tome.

Hvala lijepa, konobar naplati! Ima još momaka.. :P


Quote:
_Golubica_ kaže: Pogledaj post
Weee,a kakav je autor? I što on nudi u vezi?: )

P.S. autor mi se čini vrlo riječit,dal je takav i na djelima? : zubo:
Uuuu na djelima je još rječitiji.. Maz maz ujutro po raščupanoj kosi, onda oblačenje i bijela kava i kroasan u uskoj kuhinji i.. hug i onda (kao) idemo u šetnju i taaaaakoooo.... daaalje... i onda se na pumpi stane da se natoči benzin pa pričamo kak je skuuuup i kak su naftaši lopine i da jedva čekamo auto na voduuu.. i onda, prije nego što staviš ključ u bravu ispod volana, osjetiš i vidiš jedan pogled, jednu las kose kako joj spada preko oka, zastaneš.. makneš to prstom iiiii.... i onda ti je drago što postojiš.. I onda preko sjedišta te onako nekako zagrli, odjednom uplašena jer te voli i da ćeš možda otići i.. kaže.. nemoj me nikad ostaviti. Samo to...
__________________
Psih.. is leaving the building.. :( -> JSB-AOGS | BC- III | E - LC | JE-SO

Zadnje uređivanje Psih : 01.05.2012. at 22:09.
Psih is offline  
Odgovori s citatom