Tema: Jabuke
Pogledaj jedan post
Old 08.02.2009., 19:24   #6
Senjorita/senjora Elza, naglasih kako voće nije moj teren u prvoj rečenici, dakle, ono što navodim je općenito i okvirno. Ne znam na temelju čega se ti osjećaš dužnom upozoravati me za brisanje pitanja koja se tiču isključivo struke. Želim thread održati konzistentnim i autor threada se slaže. Hoću reći, ne petljaj se ni ti u moderiranje, već se zadrži na odgovaranju na postavljena pitanja ili kasnije postavljanju.

Što se tiče kemije, dapače, volim čitati o ovoj temi i smatram kako si ovo konkretno napisala i može biti korisno svima. Slobodno nam napiši i izvan privatnih poruka koju riječ o primjeni amida. Nauči forumaše (me2) nešto novo i zanimljivo i nemoj čekati da netko napiše nešto "inferiorno" tvom znanju. Slobodno piši.

To što sam jedna od osoba kojoj kemijski tretirana hrana stoji u grlu, to je moj problem. Oduvijek preferiram mehaničke i fizikalne zahvate nasuprot kemijskim i ne osjećam se ni otprilike dužnom ikome obrazloživati zašto razmišljam tako kako razmišljam.
__________________
It is cruel, you know, that music should be so beautiful. It has the beauty of loneliness of pain: of strength and freedom. The beauty of disappointment and never-satisfied love. The cruel beauty of nature and everlasting beauty of monotony.
Göttspöđä is offline  
Odgovori s citatom