Pogledaj jedan post
Old 09.01.2010., 02:13   #76
Quote:
abattoir kaže: Pogledaj post
mene zanima dal vi to nekako osjetite da ste otvorene ili to samo doktor zna, tj može vidjeti,opipati..jel vas nešto boli, steže..? možda je glupo pitanje ali eto..
ja nisam imala pojma šta mi se događa... ujutro sam se probudila s bolovima u leđima i naprijed kao da ću svaki čas dobiti menzes. kako bolovi nisu prestali cili dan navečer sam otišla kod ginekologa i on mi je napravio cervikometriju. i tada sam saznala da sam se počela otvarati i da sam u biti cijeli dan bila u trudovima. to je bilo u 21 tjednu. a koliko si uloživa ti ginekolog može vidjeti kad te pregledaje na početku palpacijski. iako to malo ovisi i o procjeni ginekologa a i prstima. meni moj gin nije rekao da sam omekšana jer po njegovoj procjeni mi je cerviks bio iz vani zatvoren ali su mi u bolnici objasnili da mi je cerviks ipak omekšao i postao uloživ. doduše tu je bio i razmak od 4 dana u pregledima pa je moguće da sam u tom vremenu omekšala.
znam samo da mi je gin nakon šta mi je vidio da se otvaram rekao da gibam na hitnu ako mi se bolovi pojačaju ili ako iti malo prokrvarim.
e da i rekao mi je da popijem normabel da mi se malo mišići maternice opuste.
__________________
So there's this boy..he kinda stole my heart. He calls me Mom ♥
mufloncic is offline  
Odgovori s citatom