Pogledaj jedan post
Old 21.08.2012., 10:48   #27
Quote:
Divine Heresy kaže: Pogledaj post
Tocno to, ali, to je zivot. Ima jedan slucaj, dogodio se kada sam bio jos djete, imao sam psa, taj pas si je nasao kuju, cesto su bili skupa, pomislih, biti ce mladih. Donosio joj je igracke, hranu, lizao ju, sve sto psi tako rade.

Jedne veceri, kisa je padala, pogledam, moj pas stoji pred kucicom na kisi, sav mokar, pogledam u kucicu, a ta kuja se jebe s drugim u njegovoj kucici, u kucici koju smo mu moj otac i ja napravili. Nebih htio reci sta sam napravio, nebi valjalo javno, ali vidis, ima toga i medju zivotinjama, a paralele mozes povuci i sa ljudskim zivotom.
U srednjoj školi sam zbog ovog imao veliki problem s jednim momkom. Upoznao sam jednu curu, svidila mi se, vidjeli se vani i pipali. Za pipanje saznao njezin momak za kojeg ja nisam znao , kuja mi nije rekla da ima momka, i debil došao do mog broja, da će me ubit kad se sretnemo da zna kako izgledam i tko sam.
Nisam se ja njega bojao, bio je jedna obična nepokretna hrpa masti koja puno priča, ali ja njemu govorim da nisam znao da je njegova cura u vezi i ako želi na nekog vikati, neka to radi svojoj kuji koja okolo traži drugog, a ne meni prijeti. A on meni, budala debela, da je on njoj oprostio , a da će mene ubit kad me vidi , ja njemu opet nekoliko puta da nisam znao da je kuja zauzeta, na kraju je ohladio od mene i više me nije zvao

Ako vas kuja prevari , nemojte prijetiti momku s kojim vas je prevarila ili pokušala prevarit, jer on možda nije znao da je ona u vezi, obratite se njoj, svojoj curi, pardon kuji
odijelo99 is offline