Pogledaj jedan post
Old 12.11.2017., 23:27   #54
Quote:
little gypsy kaže: Pogledaj post
Nikad nisam vjerovala u onu da se suprotnosti privlace. Ok, mozda na prvu, ali na dulje vrijeme to ne opstaje nikako i ne funkcionira.

Medjutim, razmisljam si nesto: cijeli zivot sam povucena, mirnija tiha cura, i isto toliko dugo sam pokusavala pobjeci od toga sto jesam jer je jako malo ljudi to prihvacalo kod mene (vjecita iscudjavanja 'pa zasto si tako tiha', 'sto ne pricas vise' itd). U biti, sa onim rijetkima koji se nisu iscudjavali nego su me prihvatili ili jednostavno pustili da budem sto jesam, bez polisaja da me promijene i da postanem glasnija i pricljivija u njihovom drustvu, sa takvim sam se ubrzo otvorila. Dakle, raspricam se ja kad mi je netko zanimljiv. Ali eto, uvijek dobijem tu etiketu full mirne cure i ona ostaje tu cijelo vrijeme, od prvog susreta s nekim.

E a, sad je pitam jel bi ja trebala ajmo reci traziti istog takvog decka/muskarca (sto su mi znali neki vise puta reci da meni bas takav kao ja pase), makar me takvi cesto ne privuku (valjda si dva povcena tumpl, samo zato jer drugog izbora nemam? Ne bi privukla nekog recimo otvorenijeg, drustvenijeg nego ja?
Ne zanimaju me totalne suprotnosti meni, oni koji se sa svima skompaju odmah prvi put, uvijek su najglasniji u drustvu itd. Nego onako, normalno, prosjecno drustveni

Stvarno me zanimaju vasa misljenja i neka iskustva s tim, ako ih imate.
Koliko imaš godina, jesi li već imala dečka?

Postoji velika razlika između mirnih i tihih ljudi koji ne blebeću non stop samo da bi pričali, i koji vole "small talk", i ljudi koji ne dižu glas kad treba i ne znaju se izboriti za stvari koje su bitne - njima samima, i drugima oko njih.

I jedno i drugo je bitno za odnos.

Ja nikad nisam voljela puno pričati niti biti u društvu ljudi koji se "ne gase". Ali kad mislim da je nešto bitno za reći, onda se neću suzdržati, a kroz život sam se naučila izboriti za riječ u takvim slučajevima. Takvi su me muškarci uvijek privlačili, takav je npr. i moj muž.
Prije sam bila bitno povučenija.

Iz iskustva ne bih rekla da je povučenost ili manjak izgovorenih riječi kod djevojaka faktor koji ih čini manje zanimljivima muškarcima. Dapače.
Brijana is offline  
Odgovori s citatom