Pogledaj jedan post
Old 20.01.2018., 16:37   #74
Quote:
misterioznadje kaže: Pogledaj post
Znam, bila sam naivna i glupa. Dopustila sam si to samo s njim i naucila lekciju sta si vise nikada ne smijem dopustit. Ne prode ni minuta u danu da si ne postavim pitanje zasto sam bila tako glupa, kao da je on bio jedini decko na svijetu...aaal jebiga treba nastavit zivjeti

Pa je tesko je i pitas se kako nekom ne znacis nista u 5 godina nalazenja. On sad uziva i sretan je boli ga briga, valjda cu i ja jednom tako.

Baas to haha hvala
Nemoj se toliko posipati pepelom i kriviti sebe. Nisi ti nista kriva sto si volela i bila si iskrena. Svi mi smo napravili greske u zivotu, za koje nam je krivo, ali to je izgleda neizbezno, jer ja ne znam nikoga ko nije zalutao u svom zivotu po tom pitanju. Procitaj temu o supendarama ovde, pa ces videti koliko smo u sustini svi isti, jer u nekim stvarima i situacijama reagujemo sasvim suprotno sami sebi. Ono sto je vazno je da prestane da te boli, krivicu ti nemas ama bas nikakvu. Osvestila si se na vreme i ides dalje. Da li se javljao od zadnjeg puta kada si pisala da se javio?
__________________
*Per aspera ad astra.*
AlessandraB is offline  
Odgovori s citatom