Pogledaj jedan post
Old 05.10.2011., 22:47   #13
Quote:
nenocutlas kaže: Pogledaj post
ima, raspitaj se u ovlaštenoj vw servisnoj mreži kolko košta, samo su ti to motori bez agregata što ti je dodatan trošak, za cijenu moraš vidjet jel ti se isplaati, ili kupit polumotor, a glavu i ostalo reparirat u svojoj režiji, getribu je vjerojatno jeftinije reparirat nek kompletnu kupovat.
ovo je iz USA, samo pitanje možda je to sve made in china, jer i na alibaba.com ima ponuda jeftinih djelova, pitanje kakve kvalitete
http://www.autoshoppingcenter.com/Vo...block_2.6.html
Nema potrebe kod ovlaštenih jer bi cijena vjerojatno bila paprena, a moj limit je cca. 1000€ Glede tih dijelova sa neta, malo sam skeptičan, frend naručio klip za Hondu enduro pa je nakon par dana vožnje nasala rupa na njemu, tolko o kvaliteti materijala. Intezivno tražim kombi do cca 1000€, našao sam za sada 2, ali su udaljeni 300 km., ima jedan u ZG županiji za 6000 kn. kompletan, motor dobar, ali je 1.9, vozio sam taj kombi i nije mi se sviđao njegov zvuk i dosta je ljeniji od mog 2.4, tako da i taj otpada, a 2.4d u okolici ZG mi je prodan pred nosom, lik ga dao za 5000 kn.

Cijene rabljenih motora su malko precijenjene, a takav motor se ne može ni isprobati, više je isplativa solucija kupnja donatora, pa ostatak kasnije prodat po kg.
__________________
Za ono što žene čine za svoj izgled, svaki trgovac rabljenim automobilima bi dospio u zatvor.
Josip4 is offline  
Odgovori s citatom