Pogledaj jedan post
Old 10.09.2007., 07:56   #42
Lightbulb

Quote:
eden kaže: Pogledaj post
...jer par puta sam vadila horoskop,i svatko je imao svoj nacin objasnjavanja nekih meni bitnih stvari ,koje me zanimaju.Mozda sam krive izabrala,pa vas molim ako netko zna kako doci do pravog iskusnog astrologa a ne sarlatana...
Svaki astrolog će imati svoj način objašnjavanja jer astrologija nije egzaktna nauka i samim time podložna je subjektivnom pogledu, tumačenju što uključuje i greške u procjeni. Stoga će i sama interpretacija najviše ovisiti o njegovom iskustvu s klijentima, obrazovanju, moralnoj vertikali, etc.
Da ne davim sad na temu što astrologija jest ili nije, bolje je da se sama potrudiš i tražiš dalje jer čak da ti netko i preporuči dobrog astrologa ne znači da će taj isti i tebi odgovarati

Ja sam se npr.dok nisam našla onog koji meni odgovara naplaćala i naplaćala i još naslušala teških gluposti i to od onih koje su preporučili da su najbolji

p.s. o6o brojeve ipak izbjegavaj mada za prvu ruku nije loše pročitati nešto na tu temu kako (bar pokušati) odabrati dobrog a i izbjeći šarlatane astrološke usluge na netu
ilina is offline  
Odgovori s citatom