Pogledaj jedan post
Old 03.06.2017., 16:19   #10
ako sam ja registriran na linux forumu ili na forumu jednog sportskog kluba, ne vidim kako se to može usporediti s onim najčešćim načinom gubljenja vremena na fejsu za jedan veliki dio ljudi koje poznajem (htjeli to oni priznati ili ne), a to podrazumijeva stavljanje mjuze s youtubea i loših izreka, općenito svi oblici attention whoringa i povremeno uhođenje. uopće ne vidim po kojoj logici se moje povremeno traženje informacija na tematski specijaliziranom forumu može usporediti s takvim svakodnevnim zgubidanjenjem. moje alkoholizirano izdanje s jučerašnje fešte ili obiteljske slike sasvim sigurno nećete naći na forumu posvećenom jednom operativnom sustavu.

stoga je ta paralela forum - fejs u potpunosti pogrešna ukoliko niste među onim forumašima s 30000 upisa ostavljenih uglavnom na onim najbezveznijim temama u kojima otkrivate što ste upravo pojeli i što vam trenutno svira. u tom slučaju ju priznajem, ajde.

tu i tamo dobronamjerno prcnem mlađe rođakinje koje se doslovno ne odvajaju od svojih mobitela, ali mi s druge strane ne pada na pamet isto napraviti bratiću koji je odselio u Irsku i preko fejsa šalje fotke obitelji koju je ostavio. kome nije jasno zbog čega, vrlo vjerojatno pripada onom krugu korisnika koje sam opisao gore.
seskal is offline  
Odgovori s citatom