Pogledaj jedan post
Old 11.09.2017., 17:35   #4243
Quote:
Mc Ozy kaže: Pogledaj post
Elita na svadbi. "Ulogu kuma dobio je Josip Klemm. Među brojnim poznatim licima na svadbi u Dvorcu Principovac u Iloku bili su i ministar Goran Marić, Zlatko Hasanbegović Ivo Banac, Željka Markić, Ljubo Ćesić Rojs, Tihomir Dujmović, Hloverka Novak Srzić, Bruna Esih, Ćiro Blažević, Josip Radeljak Dikan, Mate Bulić, Marko Perković Thompson, Miroslav Škoro, ali i Zdravko Mamić kojega ranjena noga nije spriječila da se primi mikrofona i zapjeva.
Bojnu Čavoglave u jednom su trenutku zapjevali Rojs, Bulić, Thompson, Dujmović, Dario Kordić, Hloverka, generali Jelić i Sopta. saborski zastupnik HDZ-a i Bujančev prijatelj, Stiv Culej."

Bujo primio čestitku od Bere i uljudno prekomentirao na Fejsu:

"SADA ČEKAMO DA OSTOJA K'O RANKOVIĆ KRENE NA BERU, ISTO KAO ŠTO SU ELIMINIRALI HEBRANGA 1949.
Nadam se da boljševici neće strijeljati Beru samo zato jer mi je čovjek pristojno čestitao na ženidbi. Napadaju ga oni koji su prije 90-te branili ljudima da se uopće vjenčaju u crkvi... I njihovi "tolerantni" istomišljenici, od kojih su mnogi gostovali u Bujici, a sada se svim sredstvima bore za prevlast u Partiji.
Javila se i Jaca. Eto na primjer, kada bi se ona i Stazić odlučili uzeti, ja bih njima pristojno čestitao. Isto kao i Zokiju ako se po drugi puta oženi - u Rijeci.
U svakom slučaju, drago mi je da se SDP-ovci i dalje međusobno tuku. Bave se mojim vjenčanjem, čestitarima - i sami sobom. Jadno!"

Čestitali mu Plenković i Krstičević. Zanimljivo!
Eto, kakva su vremena došla: čovjek se mora i oženit samo zato da ima o čemu trkeljat po Fejsu. I još jednom okupit sve ugledne goste vlastite emisije. Valjda je odmah ugovorio i novu rundu gostovanja, da sve bude o istom trošku. A šta bi drugo radio na svom piru?

Sasvim je zgodno što aposlutno uvijek može povući paralelu između nečeg "aktualnog" (barem njemu) i četrdeset_(pedeset, šezdeset, sedamdest, osamdeset)_i_neke, a Fejs onda uvijek ima redovitu i kontinuiranu dostavu mudroslovlja:
- "Fala Bogu da danas imamo Zewa troslojni papir, a ne kao drugovi 60_i_neke onaj tvrdi, glatki u listićima..." (prije toga nije bilo ni poljskog WC-a, držalo se za šljivu ispod kuće)
- "Nadam se da boljševici neće Beri razlupat novi OLED TV kad poželi gledat moju emisiju u duhu pravog pluralizma, kao što su još 1946. vatrom, kundakom i bajunetom zatirali svaku katodnu cijev koju bi vidjeli..."
- "Boljševik Tito je bio nesposobnjaković koji nije mogao nabavit ni kvalitetno bijelo od prijatelja nesvrstanih, nego su morali mozak trovat nekom brljom. A vid' mene: imaš dobro bijelo, možeš kupit ženu za jednu noć... ma šta noć, za život..."

Moj Veljo, krstili se ljudi i vjenčavali u crkvi i prije 1990.g., ili si i ti "bezbožno kopile roditelja vjenčanih kod matičara"? Mislim, jedan šesnaestgodišnjak bi se morao sjećati i takvih stvari, naročito onaj politički angažiran od vrtića...

Ali, ipak je riječ o čovjeku kojemu je "najljepši svadbeni dar" uručio njegov prijatelj Hasanbegović: skinutu ploču "Trg maršala Tita"!!??
Sad kreće lavina razvoda i novih brakova, samo da se dočepamo svaki svog primjerka... ... Bože budala, jel' veći onaj tko tako nešto dariva, ili onaj koji ushićeno prima takav dar od "prijatelja"?
električni_zec is offline  
Odgovori s citatom