Pogledaj jedan post
Old 13.09.2017., 15:33   #55
Quote:
nalij pero kaže: Pogledaj post
Pa baš i ne kužim. Kužim da čovjeku treba pomoć pa popije tabletu i kužim da čovjek nekad želi leći na plažu i ne misliti o ničemu. Samo što ako čovjek u obje situacije poseže za istom pomoći, meni se čini da je onda i problem isti tj. da nije niti nestao. Da je samo u situacijama opuštanja onda bih shvaćala ili samo u situacijama kad treba pomoć. Ne znam, razmislit ću.
Ovo da ti traje tri mjeseca ne shvaćam kakav je podatak. Pretpostavljam da je malo kad napominješ, ali to je točno kutija više od onog što netko potroši.
Tablete kao prvo nisu sotona. Pa sto ako popijem kutiju vise od onoga tko ne pije nista?
Ako se radi o panici, zdravije je popiti tabletu nego pustiti stresu da ti razara sistem.
Kao drugo, ja to shvacam kao drogu sto i jest. Ljudi se drogiraju od pamtivjeka i to nikada nece nestati.

Trece, kad uzimam Misar na plazi, ne uzimam ga radi 'pomoci' vec radi gusta koji mi isti donosi i potenciranja vec ionako chill mooda. Isto kao sto netko popije nekoliko piva, popusi duhana ili smota djoks. Ja ne radim nista od toga.

Sto se tice problema, ovak in general - tko ih nema?
I jos jedno pitanje - sto ako si svjestan problema ali on ne nestaje, odnosno nestaje jako tesko i treba jako puno vremena?

Izmedju ostalog PRO lijekovi sam i zato sto isti, ako su dobro pogodjeni, i psihoticare pretvaraju u funkcionalna ljudska bica

Quote:
Ay Carmela kaže: Pogledaj post
Ne smije u susjednu ulicu, na livadu gdje se skupljaju klinci njenih godina cijelo ljeto. Vidi tu livadu s balkona. Jadno dijete.
Bogek, pa zakaj?
Moguce da sama klinka nema interesa?
Ima te starmale djece..

Zadnje uređivanje TincH : 13.09.2017. at 15:56.
TincH is offline  
Odgovori s citatom