Pogledaj jedan post
Old 30.09.2017., 12:31   #670
Question

Quote:
New Order kaže: Pogledaj post
Frendica je bila na nekom random, kaze da su curke bile ok, cak i vise od toga al decki koma--- te je samo mjesto odrzavanja bilo poprilicno lose uredeno, hladnjikavo ... blju
Na kraju je ispalo cudno smjesno iskustvo koje se vjerojatno nece nikada vise ponoviti.
Vidis, ja bi mogao recimo napisat skroz suprotno jer sam imao i takvih iskustava, ali pravilo je da nema pravila. Bio sam 3x i nekad stvarno budu cure da ne mozes vjerovat, a nekad bas ono ispodprosjeka (govorim o izgledu). A sto se tice muskih, ima svega, ja sam u ova 3puta sto sam bio skuzio nekoliko stalnih, gotovo uvijek bude bar jedan za kojeg vidis da nije sav svoj (npr na zadnjem lik usred razgovora s curom se javi na telefon i nastavi pricat na telefon, npr lik dodje u trenirci i tako. Pravilo je da obicno bude vise muskih, tipa 10cura i, 12-13muskih jer dosta cura se prijavi pa ne dodje, ma da je tip koji to organizira rekao da se zna desit i da nekad dodje vise cura nego m, rijetko ali desi se. I da, onaj restoran u Areni definitivno nije mjesto za to, hladno je skroz, stolovi su 20cm jedan od drugog, prakticki ne mozes pricat na miru bez da u pozadino cujes tudji razgovor. Puno bolja atmosfera je u bivsem Fly Baru. I da, nekad stave jako sirok raspon godina npr 30-45 jer za ove starije ne mogu skupit dovoljno pa ih ubace s mladjima sto je bzvz skroz jer se prijave mahom 40+ zene i frajeri od 30ak. Ukratko, zanimljivo iskustvo, posebno ako ne shvatite to kao nesto preozbiljno u smislu da ce te upoznat svoju srodnu dusu, ali opet ne znas dok ne probas...
moskvich is offline  
Odgovori s citatom