Pogledaj jedan post
Old 08.01.2007., 21:50   #37
Quote:
pivka kaže:
Par dana,maximalno 10.
molila sam ih ko boga da mi prolongiraju datum plaćanja računa tih 10ak dana,jer se to inače može.tako stoji i u ugovoru.pošto mi plaća tako sjeda,tih par dana poslje njihovog računa.da bi se svi izmotavali da moram pisati neke posebne zahtjeve,molbe,razloge...
ma rekoh odjebite!sad vas trpim dok to sve ne poplaćam,a onda vas križam iz života.
nažalost lakše mi je platiti i tih 30kn.opomene,nego posuđivati lovu za tih 10 dana.a i tko bi mi posuđivao lovu svakih mjesec dana.
samo što njih baš briga što će me izgubiti kao korisnika.izgube jednog,dođe 10 novih.
Ne kuzim, ja nisam imao nikakvih problema sto se tice biranja datuma kad zelim da platim a i zadovoljan sam odnosom Dinersa prema meni kao klijentu. Racune uredno podmirujem i nemam nikakvih problema. Kupovinu na odgode do godinu dana koristim bez problema, i to u iznosima koji prelaze desetak tisuca kuna. Nikada nisam imao ni najmanji prigovor na njih a karticu posjedujem 7 godina. Istina je jedino sto je neko rekao malo prije...Diners nije Karitas i ne zivi da pomogne nama vec da bi na nama zaradio, a vase je da uredno procitate ugovor prije nego ga potpisete i vidite da li vam ogovara, ako ne, uvijek mozes odabrati nekog drugog, barem sada to nije problem. Ja sam imao problem sa Americanom, ne sa njima kao kucom vec sa trgovcima kod kojih nisam mogao placati ako je iznos bio veci od 1000 kuna, jednostavno nisu htjeli uzeti karticu, ili su zvali moju banku da vide da li imam toliko na racunu, sto je, moras priznati dosta ponizavajuce, dok mi se to sa Dinersom nikada nije dogodilo.
vetrix is offline  
Odgovori s citatom