Pogledaj jedan post
Old 20.06.2009., 22:27   #192
Quote:
simon3 kaže: Pogledaj post
Istina je da nas ima razmaženih i svakakvih...Ali to nije bio moj slučaj, ja ti kategorički tvrdim! Zaboga miloga, ja sam bila bukvalno prd porod kad sam stigla, skroz otvorena, u bolovima, ali vrlo kulturna i ljubazna, jer sam na moju žalost, takva po prirodi, i vikali su na mene što ne mogu ić iza skale u trudovima! Porod je trajao desetak minuta, pa ako za tih prokletih desetak minuta nisu mogle za mene nać nikakvu toplu riječ osim dernjave, onda se tu nema šta dodat ni oduzet!
Nakon poroda su me stavili na niski pomoćni ležaj s kojeg naravno da nisam mogla ustati, ali sam trpjela jer sam vidjela da jednostavno nije bilo kreveta, i što sad.
Osoblje koje sam ja zatekla je nekulturno , ma nemam riječi za njih koliko su mi zgadili Split. Evo vidiš da nisam jedina
ja sam na tom ležaju bila puna 2 dana i noći i još su me zamalo bili vratili na njega jer friškija rodilja ima prednost na krevet od one koja je već tribala otić doma...ali eto bilo je mista na sreću pa me nisu dirali...
i ja sam se dizala sa tog pomoćnog bez problema, čak i lakše nego sa onog visokog samo šta je užasan za spavat, leđa su me zabolila...

cure ja stvarno ne virujem da su se derali na vas, mislim zašto bi se itko ničim izazvan na vas derao? ne razumin to zbilja...
Lake is offline  
Odgovori s citatom