Pogledaj jedan post
Old 09.11.2007., 15:46   #76
Pustite da Vam svira u podlozi dok čitate ovaj post : http://www.youtube.com/watch?v=hqwyN9jdg10


Jaslice Tintilinić!!!!!!!!!!!!!!!!!

Pedagoginja koju pitam za savjete mi je danas kad je išla po svoje dijete pitala tetu u jaslicama može li me staviti na čekanje, kad ono, ima jedno mjesto viška!!!! Mogu dovesti svoju curicu odma u ponedjeljak. U ponedjeljak ću otić po sve dokumente i pitat jel mi mogu sačuvat misto do 1.12. (jer imam cili 12 godišnji, tako je tad mogu malo po malo dovodit u novo okruženje, nije dobro da je odma uvalim u nepoznato na 8 uri).
Inače, to su jaslice, pa nema baš mogučnost razvoja jer će svi bit mlađi od nje, i nemaju baš igre i zadatke za razvijanje, već je sve bazirano na brisanju nosa, oblačenju gaća i tako tim osnovama, ali sve će bit lakše kad bude u sustavu.

Ne mogu vjerovati. Saznala sam da prebačaj iz jednog u drugi gradski vrtić je jako jednostavan, kad si u sustavu. Kad dođe 5 mjesec mogu je prebacit u drugi vrtić (jer su ovo ipak jaslice)...
Imaju dvorište, i što je još važnije kćer od pedagoginje ide u te jaslice i ona kaže ako ona kaže da je onda sve je na meni, samo sad moram raditi raditi i raditi na odnosu i komunikaciji s Melanie.

Još imam strah da će ovaj prebačaj imati negativan učinak na Melanie ili da će se u ovim jaslicama nešto strašno desiti i da ću požaliti, ali život je rizik, nažalost, učinit ću ga u ime Melanie i zauvijek snositi odgovornost za posljedice......

Dajte mi pomozite? Da li sam učinila dobru stvar ili sam duboko zaglibila u svoje greške?

Pogledajte prvi post i razlike koje sam navela između privatnog i gradskih. Da li sam učinila dobru stvar za svoju ljubav?

Da li ima tko iskustva sa djetetom koje je više puta mijenjalo vrtić? Kakva mu je sad psiha? Jel ima kakvih caka i kvaka?
__________________
Ništa
Filozovka is offline  
Odgovori s citatom