Pogledaj jedan post
Old 27.03.2009., 17:08   #32
Quote:
neno1966 kaže: Pogledaj post
13.03.2009 saldo na računu npr.1000 kn.
Greškom ti je uplačeno 2000 kn. Uočena je i ispravljena greška tj. skinuto ti je 2000 kn.
19.03.2009 saldo na računu 1000 kn.
1000 kn=1000 kn

a što da je moj saldo 158756345kn

bavim se trgovinom, isplate i uplate svaki dan, odgode plaćanja, moje plaćanje ide na rate različitim dobavljačima robe.

meni te 2.000kn u zivotu crno pod noktom nisu. ni neznam za njih da su dosle ili otišle,., dok ne treba na kraju mjeseca knjige sredit.

čovjek je u pravu sta pita. o tome se MORA njega obavjestit.

s moralne strane, mi je normalno da se vrati lova na racun ciji i treba biti, moze se radit o necijoj cijeloj plaći, odnosno crkavici od plaće, a moze biti studentski ugovor neciji pa opet crkavica od plaće.

onom kome mjesecno dolazi 3-4-5oookn na racun i moze pratit svakih 100kn sta je doslo ili otislo. lako je reci pa nije tvoje sta te briga ionako


ali ja moram znati da je kriva uplata bila i da se radi isplata zbog tog i tog razloga a ne da se ja trebam iščuđavati i zvati a sta je ovo??
ali kazem sta da se desilo nekom ko pojma nema koliki protok novaca tjedno ima?? nego krajem mjeseca radi suma sumarum
__________________
Var inte rädd, det finns en mörklagd hamn Du ser den inte nu, men färdas dit. En dag skall du bekänna högt Hans namn Hans kärleks frid som ingenting begär
romantic_ass is offline  
Odgovori s citatom