Pogledaj jedan post
Old 07.07.2009., 19:30   #89
Quote:
lasangel kaže: Pogledaj post
što je tu neopravdano? da me neka službenica zove jer me smatra nepismenom budalo? smatraš da je kompliment da te netko tko nema što raditi zove i razgovara s tobom? ukoliko to smatraš onda možeš svaki dan zvati besplatni telefon i do mile volje razgovarati...
I znam da je očigledno bolje imati višak zaposlenika jer što su veći troškovi to je i dobit manja ili sam nešto pobrkao?
ekonomski ne plaća ih banka već ih plaćaju krajnji korisnici...ali to se uči u srednjoj ekonomskoj...
ne vidim daljnji smisao razgovora s bankarom kojem su klijenti nebitni i kojeg plaća banka..ionako je to ostala tvoja banka, meni ona ne treba..
pozz
preskočio si onaj dio ''osobno'' i opet ideš na to iako ne vidim zasto mislis da radim u pbz. btw srednju ekonomsku nisam išao, a u gimnaziji se to ne uči tako, niti na faxu. izgleda mi da si učio po polukapitaliziranim knjigama iz socijalizma gdje se pričalo o nekim drugim krajnjim korisnicima. ponovno te pitam, kad kupuješ kolu jel im h....š mater jer previš troše na reklamu pa pola litre umjesto 2 košta 7kn?

moja bankarka je super. dogovorili smo s da će me obajvještavati mailom, mislim da se nikad nismo čuli telefonom. promjeni svoju, to bar nije problem.
FreshPower is offline  
Odgovori s citatom