Pogledaj jedan post
Old 27.06.2012., 15:11   #138
Quote:
šugaman kaže: Pogledaj post
Kupio grohe za cijelu kuću, 2 kupaone, kuhinju, 6 kom. Ni jedna nakon 5,5 g nije više kao "obična" Armal što sam je uzeo za podrum jer mi kao tamo ne treba kvalitetno ( još uvijek je ko nova, glatko se otvara i ne ljušti se )...U kuhinji se tuš ručica počela ljuštiti pa potom doslovce pucati po šavovima nakon 2 g, garancija ne priznata a druga 650 Kn, sve ručice su se počele ljuštiti ( inače su od plastike....), niti jedna se više ne otvara onako glatko već na blage trzaje, kao da su pune pijeska...( filter za vodu postoji i stavljen je kod izvođenja cijele instalacije ). Baš sam razočaran u takvu kvalitetu, kupljene su u ferotermu a ne na sajmu, mislim da kvaliteta ne odgovara cijeni nimalo, nikad više grohe i da, nisu čišćene kiselinama i brenerom.... već standardnim cilitima i ostalim kao i ona u podrumu.....
A vidiš, to je sad stvar očito sreće...nažalost. Ja osobno u kuhinji imam Grohe sad već nekih skoro 10 godina i radi savršeno. Ništa se ne ljušti niti bilo što slično i nemam filtere ni na kutnim ventilima ni na dolazu, jer sam u zgradi. Sad nedavno prije 4 mj sam kupio Grohe i za kadu, al ona je još nova, pa je rano za komentare. Obje su kupljene u ferotermu. I kod brata u stanu na umivaoniku imam neku prastaru Grohe, došla je sa stanom, stara je minimalno 15tak godina po meni, al moguće ii više i sve radi ko na novoj.... Ne znam... Sve se peru ajaxom, jonom, sanitarom i slično...

Jedini moj savjet ti je da pričekaš ako želiš Grohe, jer feroterm svako mjesec i po dana, ima neku seriju na akciji...obično 40-50%. Za ovu drugu marku nemam nikakvih iskustava.

P.S. jedino ja nemam dojam da su moje ručice od plastike, ali možda griješim..možda su samo presvučene nečim...
dandy867 is offline  
Odgovori s citatom