Pogledaj jedan post
Old 27.06.2012., 16:26   #58
Quote:
shtefy kaže: Pogledaj post
Moja ove godine krece u prvi razred. Produzenog boravka uopce nema, u malom gradu ne mozes naci tetu cuvalicu cak i kad bih je mogla platiti, moji su 200 km dalje i imamo samo svekrvu koju zanimaju jedino sapunice, s kojom sam se do krvi posvadjala jer je jednom prilikom pizdila na mene sto djete od onda 3 godine nisam pustala da bez nadzora jurca po trgu dok mi sjedimo u restoranu na nekoj proslavi ("pusti na miru to djete, sta joj stalno jases za vratom, ti se trebas druziti s nama!") i koja je cuvala sogoricinu djecu i toliko puta sam je cula kako prigovara zbog toga...

Da se ubijem, ne znam sto da radim. Poludjet cu... Najradije bih se odselila negdje gdje ima skola s produzenim boravkom.
a možda ima neka mama koja je kučanica pa joj ne bi bil problem uz svojeg klinca pričuvati i tvoju malu???pa ju pokupiš kad ideš s posla....moj najstariji sin je imal jednog prijatelja koji je cjeli 1.razred dolazil kod nas poslije škole, ručal i družil se pa su ga starci pokupili u 16 h poslije posla....bili su dobri još od vrtića a evo ih i u srednjoj školi su odlični.ili neku susjedu kojoj fale unuci...uglavnom svakako mislim da dijete ne bi trebalo biti samo, i stvarno ne treba uspoređivati nekad i sad.sad je puno više opasnosti koje vrebaju
lea321 is offline  
Odgovori s citatom