Pogledaj jedan post
Old 09.07.2012., 23:05   #93
Quote:
Almost Rosey kaže: Pogledaj post
Ne želim advokatirati, no osvrnula bih se na prethodna dva posta.

Prvo, Darko, drago mi je da tebi gubitak ljubimca ne pada teško, no žao mi je što imaš drugih problema u obitelji. Ti ne moraš tugovati za psom, sve dok razumiješ da ima ljudi kojima to pada teže nego tebi. Nadam se da razumiješ svoju dragu i da si joj podrška.

Dorothy, shvaćam da je tebe Darkova reakcija mogla piknuti, i da si možda dobila dojam kao da je napisao da je tvoja reakcija glupa, no ja sam ga shvatila kao da se on odlučio na takav način nositi s tim gubitkom jer je tako njemu lakše. Imam dojam da si je to na neki način racionalizirao.

Netko gubitak (ljubimca) doživljava ovako, netko onako. Bitno je naglasiti da nema ispravnog i pogrešnog načina i da se svi sa svojim gubicima i drugim problemima nose na svoj način.
imam i ja teskih problema u obitelji vec dosta godina i suretala sam se s jako stresnim situacijama u najosjetljivijim godinama zivota, pa si ne dajem za pravo podcjenjivati neciju bol i tugu za bilo cim.

naravno da nema ispravnog nacina, svatko ima svoj nacin kako se s necim nosi. ali ne slazem se s podebljanim. jer da je to doista tako ne bi podjecnio njen gubitak svojim postom..
chevrolet is offline  
Odgovori s citatom