Pogledaj jedan post
Old 19.03.2015., 11:53   #24
Quote:
Rostilj-peka kaže: Pogledaj post
Bio dva puta u Rusiji, točnije Moskvi i znam dvoje ljudi koji su gore živjeli preko 2 godine...

Možda su oni divni i krasni kad ih upoznaš ali dati osmjeh nekom ne poznatom, ili zahvaliti na npr. pridržanim vratima je gotovo nepoznanica... takve stvari oni smatraju nepotrebnim zapadnim "štosevima"... i lažnim emocijama.

Druga stvar kad ih upoznaš... kad te puste u svoj dom, ali o tome nisam ni pričao...
Ovo očito ovisi od osobnih doživljaja/iskustava-

Ja sam jednom bila i moram reći da ovo o čemu ti pričaš ja nisam doživjela... Naprotiv... sjećam se scene kad hodamo ulicom i 3 Rusa nam počnu nešto rukama pokazivat- zbog predrasuda nije mi u prvi tren bilo svejedno, ali sam onda shvatila da pokazuju dečku kako je zamrljan oko usta od umaka (jeo putem ) i tek onda sam shvatila da i oni imaju smjesak... I nastavili dalje...
Bome nisam sigurna tko bi ti to u Zagrebu stao govoriti... Bilo je i ovakvih i onakvih konobara (kao što ih ima apsolutno svugdje), ali sve u svemu -ovu hladnoću o kojoj ti pričaš- nisam ni h vidjela.
Možda si jednostavno pre autosugestivan pa ti predrasude postaju činjenice, iako nisu
Sleepy Kitty is offline  
Odgovori s citatom