Pogledaj jedan post
Old 24.02.2010., 21:52   #20
Ajme, ovo za ubojstvo Glorijine kćeri je stvarno prestravično.

Ostale zanimljivosti:

Quote:
- Telenovela "Quinceañera"(1987) je bila prva telenovela koja je govorila o drogi, silovanju i bandama.
Ponovno je Carla ta koja izlazi iz okvira.

Quote:
- U Meksiku je 1986. nestalo struje u čitavoj državi dok je emitirana posljednja epizoda telenovele "Vučja kolijevka" (Cuna de Lobos).
Odmah se sjetim one brutalno dobre negativke, naježim se od nje.

Quote:
- Telenovelu "Piel de otoño" (2005), Televisa nikada nije vrednovala. Postigla je veliki uspjeh svugdje u svijetu, osim u Mexicu.
Meksikanci su prečudni. To je bila jedna od boljih Televisinih telenovela.

Quote:
- Laura Zapata je zajedno sa svojom sestrom Ernestinom bila oteta u rujnu 2002. godine. Njihova sestra Thalia, koja je udana za milijunaša Motolu je, vjeruje se, potrosila veliko bogatstvo na njihovo spašavanje. Laura je oslobođena nakon deset dana, a Ernestina pet dana poslije.
A jučer baš čitam poprilično grde Laurine izjave o Thaliji i nećakinji Camili Sodi. U stilu 'A mi esa sangre no me llame!', da ju zaboli za obje. Šteta.

Quote:
- Uloga Lupite u seriji Rebelde prvo je bila ponuđena Sherlyn, ali ju je ona odbila. Sada to smatra svojom najvećom greškom u karijeri, jer da je prihvatila ulogu stekla bi svjetsku slavu kao članica benda RBD-a.
I onda se susretne s Maite u CCEA, lol.

Quote:
- Glumci Catherine Siachoque (fatalna negativka) i Miguel Varoni ( Alejandro iz Te voy a ensenar de querer) u braku su od 1999. Zajedno su glumili u sapunici Te voy a ensenar a querer, gdje je ona njega zavodila. Miguel tvrdi da mu je najsmješniji trenutak u sapunici bio kada je u jednoj sceni zavođenja u kojoj se Cathy skinula morao reći : De molim te obuci se, sramotiš se
Oni su mi tako super par.

Quote:
- Catherine Siachoque i Gabriela Spanić velike su neprijateljice u pravom životu. Još od sapunice La venganza traje njihovo neprijateljstvo kada je Gabriela optužila Catherine za širenje glasina o njezinom privatnom životu.
O da, sjećam se toga. Gaby je tada bila u vezi s Jose Angelom Llamasem (glavni u LV) i navodno da je Catherine proširila da im je uletila u WC dok su se khm khm. Tako nešto je bilo i otada se navodno vidjeti ne mogu, kao da su se i počupale tada.

Quote:
- Mnogi se slažu u tvrdnji da je lik Cataline Creel u telenoveli "Cuna de lobos" koji je odigrala meksicka glumica María Rubio najbolji lik negativke svih vremena u povijesti telenovela.
Definitivno.

Quote:
- Na snimanju jedne od posljednjih scena sapunice Dona Barbara, iznervirana Edith Gonzalez ošamarila je Christiana Meiera, nakon čega je on napustio set i rekao da više neće snimati.
Navodno je i Gaby Espino ošamarila na snimanju MDF. Gaby je izjavila da je kao bilo slučajno, za vrijeme snimanja scene, ali izgleda da se Edith voli svađuckati...
__________________
Čekaj me i ja ću doći, samo me čekaj dugo. Čekaj me i kad žute kiše noći ispune tugom...
Nicole_Lilly is offline  
Odgovori s citatom