Pogledaj jedan post
Old 28.09.2010., 11:10   #9
Aha, znači u pitanju je rabljeni sa 150 ks.

Pa, što se motora tiče, snage ima sasvim dovoljno. Ja sam bio malo skeptičan, s obzirom na performanse na papiru i odnos masa/konjaža, ali motor je zaista više nego dovoljno potentan. Na otvorenoj cesti je užitak voziti i preticati, autocestu odrađuje kao prava limuzina srednje klase. U gradu je jedino troma pri startu, al nismo djeca, je li, nema potrebe za škripanjem guma.

Što se potrošnje tiče, po gradu je prosjek nekih 9 litara, uglavnom pri kratkim relacijama sa učestalim stani-kreni. Na otvorenoj cesti nisam baš pazio na to. Jedino sam primjetio da nježnijom vožnjom potrošnja znatno opada. Na autocesti pri 160 kmh troši nekih 8 litara, prema BC-u. Naravno, varira ovisno o nagibu ceste i stiskanju pedale, ali mislim da je to to.

Što se nedostataka tiče, to su relativno skučena stražnja klupa, uzak otvor prtljažnika i katastrofalni automatski brisači (ali to srećom nije u seriji kod tog za kojeg se ti zanimaš). E i auto je dosta nizak (niži od 156-ice) pa treba pažljivo kod penjanja na rubnike.

Ostalo sve je
__________________
Vratite nam krvopiju!!!
palj is offline  
Odgovori s citatom