Pogledaj jedan post
Old 13.10.2008., 20:16   #14
Zaštita stambenih objekata

Nisam našla niti jednu otvorenu temu - ako sam slučajno predvidjela molim admine da mi oproste i presele ovo tamo gdje spada...
Dakle, sinoć smo oko 19 sati otišli na 20 minuta iz stana i imali smo provalu...
Pošto smo ga iznenadili (došli smo brzo doma) nije uspio ništa ukrasti - sve si je pripremio, razbacao nam cijeli stan - čak si je i jamstvene listove od laptopa, kamere i sličnog pripremio za uzeti.... Ali nije u tome poanta ove priče... Zanima me na koji način ste vi ostali osigurani? Mi imamo protuprovalna i protupožarna vrata, u jednoj osiguravajućoj kući imamo policu osiguranja i za ovakve slučajeve (razbojstva, krađe,..) ali kad se desi ovako nešto vidim da mi u biti i nije toliko do toga šta će mi ukrasti ili ne nego sama činjenica da mi je netko bio u mom prostoru odvratna... Odmah sam danas naručila nova kakti kvalitetnija PVC vrata (ušao je preko balkona a na drugom smo katu - šta da vam kažem ) i alarmni sustav na senzore topline i pokreta ali što vi ostali imate? Meni susjedi govore da sam luda kaj si sve to postavljam ali ne znam... Ne osjećam se više sigurna bez takvih stvari čak ni doma...
Mopsly is offline  
Odgovori s citatom