Tema: Kebab
Pogledaj jedan post
Old 04.12.2010., 10:49   #242
Quote:
tf5000 kaže: Pogledaj post
Da budem jasniji ja prvenstveno cijenim Ali ke babu zbog kvalitete i okusa mesa.
Meso je dobro, ali ostatak ponude je prosječan. Zato i ne kužim toliko hvaljenje, pogotovo kad sam od još ljudi čuo kako po njihovom mišljenju tamo kvaliteta varira.

Quote:
tf5000 kaže: Pogledaj post
Navodno ih kila mesa ispadne i do 10 kn skuplje jer ali kebaba uvozi iz njemačke po jednu tonu svakih mjesec ili dva.
I ti misliš kako je to trošak? Pazi ti 10 kuna, a koliko ga ostali troškovi oko dostave tog mesa izađu?
Ali ajmo ovako, 10 kn ga više izađe cijena mesa, kebab je 25 kn ako se ne varam, u jedan kebab ide oko 100g mesa, što znači kako on na kilu mesa proda 10 kebaba. Ili ovako zaradi 250 kn plus još par kuna na priloge i lepinje.
Iskreno nisam impresioniran sad uopće, pogotovo jer ima i u HR kvalitetnog mesa, ne trebam jesti njemačko.


Quote:
tf5000 kaže: Pogledaj post
Da skratim ako je Njemcima gdje postoje na 100 proizvodača Arslan najbolji ili među najboljima onda to i uistinu je tako.
Svašta je Njemcima dobro što meni nije tako da mi to nije nikakvo mjerilo.

Quote:
tf5000 kaže: Pogledaj post
Odnedvano imaju i durum (kebab u tortilji) pa ti se to možda više svidi nego klasična lepinja . Poz
S obzirom kako sam probao pravi kebab, znači slaganje komada mesa na šipku, a ne jedne ogromne hrpe mesa, sumnjam kako bi me impresionirao kebab u tortilji.


Quote:
Broxigar kaže: Pogledaj post
U Mirnom Kutiću u Tkalčićevoj je jednom bio apsolutno vrhunski, drugi put baš i ne. Očito kvaliteta varira
Mislim kako je to najčešći problem kod nas. U već par navrata sam se susreo sa time kako negdje je jedanput odlično, a drugi put prosječno.
Ali opet neki su toliko ispod prosjeka pa da im kebab radi zgodna gola djevojka ili muškarac (ovisno o sklonostima) ne bi popravili dojam, osim ako to nije dobro Njemcima ili Amerikancima, jer ako je njima dobro onda to tako mora biti.
__________________
Death is only the beginning
Ilargia is offline  
Odgovori s citatom